کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست

اثر میراندا جولای از انتشارات نشر چشمه - مترجم: فرزانه سالمی-برترین آثار نویسندگان زن

اگر غمگین هستید از خودتان بپرسید چرا غمگین هستید. بعد تلفن را بردارید و به دیگران زنگ بزنید و از آنها بخواهید به این سوال پاسخ بدهند. اگر هیچ‌کس را نمیشناسید به اپراتور زنگ بزنید و این حرفها را به او بگویید. اکثر مردم نمیدانند که اپراتور وظیفه دارد به حرفهایشان گوش بدهد


خرید کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست
جستجوی کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست در گودریدز

معرفی کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست از نگاه کاربران
داستان های کوتاه خیلی خوبی بود.
آدمهای تنهایی که به جزئیات زیادی دقت میکردند.
جزئیات روزمره ای که هرروز برای همهء ما پیش می آید و ممکن است خیلی راحت از کنارشان رد شویم
اما جولای طوری ب توصیف جزئیات پرداخت که خسته کننده نباشد
و البته که تشبیه های فوق العاده ای داشت.

مشاهده لینک اصلی
اصلاً پيشنهاد نميكنم. و حتي حاضر نيستم يك ستاره بدم.

مشاهده لینک اصلی
اکی یو\nمنزل من این را با این پیشنهاد بسیار شیرین توصیه می کند، این ایمان شما را به بشریت بازگرداند. من اکنون بازبینی میکنم که چقدر دوست دارم خانه ام را دوست دارم و هرگز برای یک مرجع شخصیتی به او اعتماد نخواهم کرد. من حدود نیمی از داستان های کوتاه در این کتاب را بخوانید و نمی خواهم بیشتر بخوانم. هر داستان کوتاه داستان روایت اول شخص از شخص ناامید کننده، عجیب و غریب، تنهایی، فریبکارانه و کمی خزنده است. از فردی که دوستش دارد همسایه اش را که سرش را روی شانه اش قرار می دهد و به خواب می رود (با داشتن یک رویای دوست داشتنی در مورد چقدر او را دوست دارد) در حالی که داشتن یک صرع - به شخصیت ناامید کننده نیازمند چیزی است که نیازی به هیچ چیز ندارد که با یکی از دوستانش فرار می کند در حالیکه آنها نمیتوانند اجاره را پرداخت کنند و یک رابطه مجدد و مجدد برقرار کنند که طرف دیگر فقط نیمی از آن را می خواهد. من اشتباه نگیرم - در بیشتر وسواس / ناامن ترین ما، احتمالا برخی از عناصر از این رفتارها - اما شما باید در اولین فریب عجله از همه چیز با هم مقابله کنید - و یک کتاب کامل از آنها فقط خسته کننده است. سبک نوشتن بد نیست - کمی برای سلیقه هایم خشک است، اما کاملا کارآمد است - اما اوه محتوا.

مشاهده لینک اصلی
نویسندگان زنان آمریکایی آینده بسیار عجیب می نویسند. میراندا جولی تراژدی مدرن با احساسات، مانند احساسات، و گاهی اوقات مردم فکر می کند که من در کار خود احساس می کنم. ثروت از جزئیات. زندگی عجیب، قهرمانان عجیب و غریب، افراد عجیب و غریب، اما من آن را می دانم. جایزه کتاب اولین رئیس من در زندگی بود. //tembelveyazar.blogspot.com.t است / ...

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم اگر میراندا جولای - در دستیابی به چیزی که به نظر می رسد خود به خودی - نوشت: این قطعات مانند موتزارت، در یک سکته قلم کاملا شکل گرفته، و یا اگر او به سختی نوشت و بازنویسی مانند بتهوون تا هر جمله بعد به دنبال کامل برای رسیدن به یک احساس سخت گیرانه از خودپنداری. به هر حال، نتایج احساس خودبخودی می کند - چیزی است که در خود و تنها به اندازه محتوا خوب است. در ابتدا، من به سبک Julys گرم نمی شدم، که به عنوان فرزند پر از لنینی بروس و ریتا رودنر به حساب می آمدند - طوفان های طولانی خیره کننده ای از مشاهدات شبه فلسفی که منجر به پانچلین های فضایی شده بودند. یکی از منتقدان پشت جلد این گفت: این داستان ها @ surprise @ من نمی خواهم شگفت زده شود، من می خواهم شگفت زده شود. تفاوت زیادی وجود دارد. من علاقه مند به جعبه پاندوراس بیشتر از Jack-in-the-Box هستم. همانطور که خواندن کردم احساس غرقه و نهایتا شگفت زده شد، نه به سبک و محتوا، بلکه به این دلیل که با موفقیت ماه ژانویه من را تحریک کرد و راه خود را به قلب مقاوم به خودم داد. این یک کتاب پر از اشتیاق و تعجب در جهان است، با حس کنجکاوی بی گناه است که تقریبا کودکانه است و هنوز دردناک با تجربه بزرگسال است. این دیدگاه یک بیگانه است، نوعی تمرینکنندهی نافرمانی مدنی کیهانی است. یک فیلم تایوانی که ده سال پیش به نام یی یی نامگذاری شد، در آن یک پسر کوچک عکس های خود را با دوربین های خود گرفته بود که بزرگسالان اطراف او خیلی شلوغ بودند. این کتاب نوعی از آن است. هر کس باید این را بخواند و برای خود تصمیم بگیرد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب از 16 کتاب است که دارای شخصیت های جالب و روابط است. نویسنده به طور کلی شخصیت های انفرادی، ناامید شده است، و او در موقعیت های جابجایی عمل کرده است تا خود را به شخصیت ها تحمل کند. و در انتقال آن بسیار موفق است. حتی پس از احساسات شخصیت ها، آنها همچنان سقوط می کنند. برخی از بازدیدها خیلی دوست داشتند اما نمیتوانستند به برخی از آنها دسترسی پیدا کنند. برای من یک کتاب متوسط ​​بود. من چنین کتابی را در دستم خواندم که نمیتوانم در پایان چنین داستانی بخوانم و نمی توانم عشقم را بدانم. شما همیشه باید چیزی از کسی بپرسید که از ترس باشد. درست مثل رنگ، من آرزو می کنم چیزی بود که نیازی به هیچ چیز ندارد. اما حتی رنگ دوباره رنگ می کند.

مشاهده لینک اصلی
â € œNot هر کس باید سواد، دلایل زیادی برای مقاومت در برابر زبان وجود دارد، و یکی از آنها عشق است. â € بنابراین منطق در حال حرکت در میراندا Julys دنیای تعجب، پشیمانی و درد و لذت از خود به سبک مدرن است. یکی از خواسته ها به طور مداوم زمانی که از طریق این کتاب گول زدن که او می تواند بخشی از microcosm او. تماشای بازیگران فیلمهای شخصیتی او، سرگرم کننده خوبی است، هرچند که هنوز هم، نور و درخشش @ Shared Patio @ منجر به خاتمه می شود، که از ابتدا به اندازه کافی شگفت انگیز است. جولای خط خطی بین غم و اندوه و شادی راست را به یک تار و پود می آورد. این سبک قابل تحمل بودن بودن است که کاراکترهایش را از طریق آن می گیرد و شاید هم از طریق آن می شود. می توانید ببینید که چگونه این داستان کوتاه یک نوع از خود درمان برای کتاب مقدس است. و آن قلم غریب آن است که او استفاده: \"این مسئله من با زندگی است، من از طریق آن عجله، مانند من تعقیب . حتی چیزهایی که تمام لحظاتش کم است، مانند نوشیدن چای آرامش بخش. وقتی چای آرامش بخورم، آن را می خورم، انگار که در مسابقه ای برای کسی که بتواند سریعترین چای آرامش بخش را بنوشاند. یا اگر در بعضی از افراد دیگر در حمام داغ هستید و همه ستاره ها را دنبال می کنید، اولین کسی باشید که می گوید اینجا بسیار زیبا است. هرچه زودتر بگویم، اینجا خیلی زیبا است، سریعتر می توانید بگویید، وای، من بیش از حد گرم می شوم. \"من به سختی می توانم عدالت را انجام دهم. با این حال، خلاصه ای از برخی از داستان های بلند و ناز او بافت می گذاریم: مردی روی پله ها واقعا چیزهای جادویی در رول دال یا ادگار آلن پو (هیچ، واقعا) نیست. @ خواهر @ وحشت زده قبل و بعد از آن بسیار غمگین است. @ Love Making در سال 2003 شاید بدترین داستانهای طولانی باشد، و ماه ژوئیه خنده دار به نام ملودین LEngle نویسنده کودک فانتزی به عنوان یکی از شخصیت های او معرفی می کند (او واقعا او نیست و خود LEngle در واقع در سال 2007 تنها سیاره ما به سمت چپ ما را ترک کرد) مردم این داستان ها ناقص و افسانه هستند. شما می خواهید همه آنها را بدانید، حتی آنهایی که ناراحت کننده هستند. جولای از طریق چشمان تیز و زبان پر از خلاقیتش افکار خود را در مورد عشق، عاشقانه، درد و بیشتر باز می کند. او در دوستی طول می کشد واقعی ترین و متقاعد کننده از بسیاری از اظهارات واقعی و قانع کننده است. او به سادگی یک وزن واقعی را به وزن بودن انسان می افزاید. همه ما می توانیم از آن یاد بگیریم. \"آیا شما عصبانی هستید؟ پانچ بالش آیا رضایت بخش بود؟ سخت نیست این روزها مردم برای مشت زدن خیلی عصبانی هستند. چه چیزی ممکن است سعی کنید آن را بکشید. یک بالش قدیمی بگیرید و آن را در چمن جلو قرار دهید. آن را با یک چاقوی بزرگ تیز قرار دهید. دوباره و دوباره و دوباره. به اندازه کافی سخت به نقطه چاقو برای رفتن به زمین است. تا زمانی که بالش از بین رفته باشد و شما دوباره زمین و زمین را بکشید، آنگاه که می خواهید آن را برای ادامه چرخش بکشید، به طوری که مجبور شوید روزی روزگاری به تنهایی زندگی کنید. »

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست


 کتاب حباب شیشه
 کتاب درختی در بروکلین می روید
 کتاب فرانکنشتاین
 کتاب نامه ای به دخترم
 کتاب بلندی های بادگیر
 کتاب سایلاس مارنر