کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر

اثر فلانری اوکانر از انتشارات آموت - مترجم: آذر عالی پور-برترین آثار نویسندگان زن

The publication of this extraordinary volume firmly established Flannery OConnors monumental contribution to American fiction. OConnor published her first story, The Geranium, in 1946, while she was working on her masters degree at the University of Iowa. Arranged chronologically, this collection shows that her last story, Judgement Day—sent to her publisher shortly before her death—is a brilliantly rewritten and transfigured version of The Geranium. Taken together, these stories reveal a lively, penetrating talent that has given us some of the most powerful and disturbing fiction of the twentieth century.


خرید کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر
جستجوی کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر در گودریدز

معرفی کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر از نگاه کاربران
مانند زمانی که هوا خیلی واضح است عنوان اجازه می دهد، درست است که کمی مطرح شده است وجود دارد، یک نگاه دور، مورد استقبال همه و نور روشن و طبیعی تر جزئیات پنهان نشان می دهد، به طوری که نوشتن فلانری اوکانر است.

مشاهده لینک اصلی
من امسال سعی می کنم از منطقه راحتی خود خارج شوم و شامل خواندن تعدادی از مجموعه داستان کوتاه (که من تمایل به دیوانگی ندارم)، و در انجام این کار من تلاش کردم تا به برخی از بهترین تمرینکنندگان (انتقادی) بزرگترین شکایت من در مورد این مجموعه شامل OConnors زودهنگام (منتشر نشده قبل از این مجموعه) چیزهایی است که در جلوی آنها قرار دارد. از لحاظ تاریخی منطقی است، اما آنها نسبت به بقیه مجموعه ضعیف تر است، و من آن را قبلا خوانده ام (اما ام OCD و نفرت از بین می رود). بطور قابل توجهی بقیه چیز عالی است، شامل نمونه های بسیاری از داستان کوتاه کوتاه کامل ، همه چیز در OConnors نوشته شده کاملا صدای بی نظیر است. خوشبختانه برنامه های کمی برای چیزهای کوتاه تر وجود دارد (برخی کارور و دیگران در مورد آن)، زیرا این کار به سختی انجام می شود.

مشاهده لینک اصلی
هر یک از این داستان ها شخصیت اصلی خود را در یک حس کامل از عذاب قرار می دهد، اما بیشتر از آن، بیشتر است. در میان شخصیت های دردناک دردناک یک معجزه معنوی یا تولد دوباره روحانی وجود دارد. آنچه که من در مورد این پایان دادن ها دوست دارم این است که به همان اندازه دردناک است که شخصیت های ذهن در انتها هستند، آنها همچنین چیزهایی را روشن تر و حقیقی تر از آنچه که در زندگی شان وجود دارد - و غیر قابل انکار زیبا، صرف نظر از اینکه چطور دردناک است بودن. و پسر او می داند چگونه می تواند وضعیت را به عنوان دردناک و غریب به عنوان آن می تواند وجود دارد. یکی از داستان های کوتاه شناخته شده ترین احتمالا یک مرد خوب سخت است که پیدا کند، که عالی است. اما مورد علاقه من Chilling Enduring است و همه چیزهایی که باید بالا بیاورند.

مشاهده لینک اصلی
در داستان از فلانری اوکانر ستاره واقعی رمز و راز است، linspiegabile طول می کشد که در تظاهرات مختلف از فیض و اقدامات که قهرمانان تصمیم به انجام یا، نه، روشی که در آن آنها را انتخاب کنید برای مدیریت آگاهی جدید در رابطه با اراده آزاد ادامه به: http: //www.scratchbook.net/2015/09/ra ...

مشاهده لینک اصلی
با داشتن این مجموعه برای تقریبا یک سال زندگی می کردم و هر داستان را به آرامی به عنوان امکان پذیر می دانستم و در نهایت احساس کردم که من همواره از آنچه که اونورر هرگز نوشتم ناراحت نیستم. همانطور که توماس مورتون در سال 1965 در مورد Flannery گفت: @ نویسنده بی رحمانه کامل، پر از تراژدی و طنز. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر


 کتاب کشتن مرغ مینا
 کتاب سال اندیشه جادویی
 کتاب سرگذشت ندیمه
 کتاب ربه کا
 کتاب فرانکنشتاین
 کتاب سلام بر غم