کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر

اثر فلانری اوکانر از انتشارات آموت - مترجم: آذر عالی پور-برترین آثار نویسندگان زن

The publication of this extraordinary volume firmly established Flannery OConnors monumental contribution to American fiction. OConnor published her first story, The Geranium, in 1946, while she was working on her masters degree at the University of Iowa. Arranged chronologically, this collection shows that her last story, Judgement Day—sent to her publisher shortly before her death—is a brilliantly rewritten and transfigured version of The Geranium. Taken together, these stories reveal a lively, penetrating talent that has given us some of the most powerful and disturbing fiction of the twentieth century.


خرید کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر
جستجوی کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر در گودریدز

معرفی کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر از نگاه کاربران
کتاب من فقط ۶تا داستان از مجموعه رو داره و به اسم «آدمهای روستایی خوب»توسط آموت چاپ شده
داستانهایی که من خوندم همه ضد مسیحی بودن
فضای داستانها علاوه بر خاص و عجیب بودن یکم تاریکه
و به نظرم وابسته به زمان و مکان دوران زندگی نویسنده ست
به خاطر دوتا داستان اخر
ینی ادمهای روستایی خوب و معبد روح القدوس بهش ۳دادم.وگرنه داستانهای اولشو دوست نداشتم
امیدوارم بقیه رو هم بخونم.


مشاهده لینک اصلی
ادبیات نادر است. من خواندن این کتاب را در ماه جولای سال گذشته آغاز کردم. پس از چند داستان مجبور شدم آن را ترک کنم، چون در آن زمان خیلی زیاد بود. بیش از حد خام، خیلی سخت، خیلی وحشتناک است. کمی کمتر از یک ماه پیش من آن را عقب کشیدم و نمی توانستم این کار را بکنم. آنچه Oconorn انجام می داد قابل تحسین است. داستان های آنها تقریبا بدون استثناء توسط شخصیت های ناپسند انجام می شود که چیزهای غیر قابل تحملی را انجام می دهند، به طور کلی توسط یک احساس برترند که باعث می شود که آنها از بین برود. نویسنده داستان های خود را در جنوب ایالات متحده قرار می دهد و ریاکاری از افراد سبک خود را به نمایش می گذارد، در حالیکه توصیف یک واقعیت نژادی که تا به امروز نتوانسته است بهبود یابد. پاراگراف جداگانه سزاوار موضوع مذهب است. او کانر از تبار ایرلندی و کاتولیک، خواننده مشتاق توماس آکوئیناس بود و در عین حال ابعاد مذهبی کار او اغلب به اشتباه تفسیر شده است، بر طبق گفته وی در نامه های او. در سال 1958 او نوشت: \"تمام داستان های من در مورد عمل فضل بر شخصیتی است که مایل نیست آن را تحمل کند، اما آنچه که اکثر مردم در مورد این داستان ها فکر می کنند این است که آنها سخت و بی فایده هستند وحشیانه، و غیره ... »به همین دلیل است که شما نیاز به توجه دقیق به معنای نهایی داستان های خود دارید تا پیام واقعی را از بین ببرید، زیرا ممکن است در یک خواندن سطحی، مذهبی، هنگامی که در واقعیت آن را مخالف (هر چند، با توجه به موضع خود را در مورد پروتستانتیسم و ​​مقدار اشاره به آن، همچنین می تواند بر خلاف اطمینان و اطمینان را در برابر هدف اصلی خود را برآورده کند. پیچیده و من این مقاله را در مورد آن توصیه می کنم). من در ابتدا گفتم که این کتاب را رها کرده ام، زیرا با وجود کیفیت بدون قید روایت، داستان های آنها به نظر من وحشتناک بود. من هنوز هم فکر می کنم همان: در جهان Oconorn هیچ عشق وجود دارد. هیچ روابط بدون قید و شرط وجود ندارد، هیچ گرما وجود دارد، هیچ علاقه ای وجود ندارد. برعکس، قضاوت های اخلاقی فراوان، absolutisms و عدم رحمت است. با این حال، از اپتیک او این کاملا معنی دارد؛ زیرا، همانطور که او در سال 1963 نوشت، برای او «نویسنده باید قبل از اینکه فضیلت قابل توجهی ایجاد کند، فساد قابل اعتماد است» و شاید این کل یا بخش کوچکی از نابغه اش: فساد در داستان های او بسیار واقعی است و گاهی اوقات در مقایسه با آن پرهیز می کند. امروز، زمانی که من یک داستان واحد را از دست دادم که این حجم را بیش از 800 صفحه به اتمام برساند، نمی خواستم خواندن ادامه یابد. من نمی خواستم این جهان ترسناک را ترک کنم، همان که در ابتدا من را دفع کرد. و این، اگر آن را به قدرت عظیمی از قلم نویسنده نمی گوید، من صادقانه نمی دانم که چه چیزی است. ادبیات یک چیز نادر است. و زیبا نیز هست

مشاهده لینک اصلی
چگونه می توانید احساس کنید اگر شما زباله خود را بر روی زمین تخلیه می کنید، از طریق محتویات جستجو برای ارزشمند که مطمئن بودید در آنجا گم شده بود، فقط برای پایان دادن به مات در دستان خود؟ پس از خواندن مجموعه ای از نویسندگان داستان های کوتاه، پس از خواندن داستان کوتاه، احساس کردم. با چند تنظیم برای تکنولوژی و تاریخ، شخصیت هایی که در داستان پس از داستان به نمایش در می آیند عمدتا آمریکایی های مدرن و معمولی هستند. در حقیقت، نویسندگان بی رحمانه و ناخوشایند و ناامید کننده های بیرون از خانه، صدای خود را امروز در سراسر فرهنگ عمومی این کشور می یابند و رنج های تب و ترس و دلهره آور آنها صفحات سرمقاله و بخش های شیوه زندگی هر روزنامه جنوب است. بنابراین، چرا دعا می کنم، آیا کسی می خواهد آنها را در زاد و ولد قرار دهد؟ شاید اگر نویسنده در مورد من نوشته بود، او برای هولگا نیازی نبود. که من اعطا میکنم من شخصا لذتبخش و سرگرم کننده نیستم، همانطور که برخی پیشنهاد می کنند؛ تن داستان ها احساس می کند که اگر نویسنده به من نسبت به من خنده دهد. داستانها به عنوان @ Gothic @ به من خوانده نمیشوند؛ در عوض، آنها به نظر میرسد پست مدرن، ژانرهایی هستند که ناسازگاری نیهیلیستی آنها را سرد میکند. در نتیجه من می توانم نه ارتباط و نه همدردی با شخصیت ها و توطئه ها. واکنش من با دیگران بی گناه است. من عاشق باد، نیمه شب در باغ خوب و شر، و حتی صدا و خشم، به طوری که نه تنظیم و یا برخی از روش روایت است که grates. در عوض، چیزی که بیشتر مردم دوست دارند این است که توصیفات هر روز با افراد بسیار متفاوتی روبرو می شوند و یا تحمل می کنند. من نمی توانم خودم را از حماقت خود جدا کنم تا بتوانم از داستان هایی در مورد آنها لذت ببرم. من در نهایت متوجه شدم که داستانها را همانطور که انجام دادم، به دست آوردم، به رغم استعداد واضح من که در نوشتن فوننیری اوکاننز دیدم. موضوع بسیار ساده است.

مشاهده لینک اصلی
جولای 2009 سرود و اغلب اوقات گاهگاهی داستانهای جنوب و برخی از افرادی که تاریکترین قسمتهای آن را اشغال می کنند، وحشتناک است. کمی تکراری، به خصوص وقتی که خیلی هم خواندنی بود - برای یک داستان در روز، طی یک ماه تصمیم گرفتم، بنابراین احتمالا بهتر است که این یکی را در یک زمان بگذرانم. @ مرد خوب برای پیدا کردن سخت است @ و @ Revelation @ به خصوص قدرتمند بود.

مشاهده لینک اصلی
خدای مقدس توماس مارتون درست بود (من شگفت زده نیستم، اما آن را چک کنید): OConnor به من هرگز در میان همینگوی، پورتر، نویسندگان خوب چنین می کنند. Oconor بیشتر شبیه سوفوکل است. پس از اولین هشت داستان، این چیز به آتش میرود. غرق شدن از سکته مغزی .. به انوچ .. به یک مرد خوب ... که به تنهایی کافی است تا کاملا از بین برود. و سپس خشم بیست نفر دیگر را دنبال کنید. در حقیقت، یک آشنایی دیر هنگام می آید! من در حال حاضر آن را در برابر اراده من قرار داده است، زیرا این نادر و سحر و جادو نادر من را از طریق بی خوابی خواندن شب گذشته، عمیق به 4 AM با یک سواری ماشین از طریق حباب به دنبال در برخی از ساعت ها: سحر و جادو من صحبت می کنند، تحقق در وسط از چیزی، @ فاک! این یکی از شاهکارهای THOSE است! وقتی من انجام می شود افسرده می شود! افسرده، چرا! از آنجا که شما هرگز برای خواندن داستان کامل برای اولین بار دوباره، شما احمق! از این چیز عجیب و غریب لذت ببرید @ به اندازه کافی خواندن آن را به پنج ستاره داده و همچنین ممکن است. آه، فریاد می زنم واقعا خوب است در پایان، این کتاب یکی از آن موارد نادر است که هر کس می گوید لعنتی آن ذهن خسته کننده خوب است. و برای یک بار، همه حق دارند کسی به من یک قوری از شراب و بلیط به قبر Flannerys توسط اتوبوس را دریافت کنید. ENOCH نشستن بر روی CLIFF طولانی شدن راهپیمایی طولانی به سمت عمومی کاکا کولا مدل های ماشین آلات غیر قابل انعطاف GUNI سعی کنید به بررسی بلوک من از شش تا بیست جمله، اما گاهی اوقات هیجان زده می شود. روزی که دبیرستان آمریكا را به OConnor آموزش می دهد روزی است كه من در حال تماشای خنك كردن دستگاه فاشیست نرم كه از طریق كلمات و عملكردهای من و كلمات من كوچك می شود خنثی می شود. مثل CABBAGEBODY مانند شبیه به اندازه کافی خوب است. اگر می خواهید معامله واقعی بررسی دیگر بررسی های حرفه ای / غیر حرفه ای روت شده در جدی. اما اگر هنوز بخوانید، تشویق میشوم که دستان شما را بر این کتاب بسوزانم، مخصوصا اگر بخواهید از بعضی از دلایل عقب ماندگی با داستان بیرون بیایید و به اندازه کافی مشغول نباشید، آیا شما بیش از حد خوانده اید یا کارهای خود را بیش از حد انجام می دهید یا فقط خواندن ندارید داستان دیگر به دلیل آن که شما را متزلزل می کند. حالا هرچی. اگر شما این را نگرفتید فقط به Sammys Barbeque بروید، گربه گربه را در کیسه بگذارید، و بگوئید \"نگران نباشید\". روز قیامت ارسال پست به دوست من Smelaga (فراموش کرد که چگونه نام طلسم باید بازنویسی شود) شما لعنتی در مورد rec rec. اراذل و اوباش، وحی - همه چیز را نجات داده است، امروزه همه چیز را به راحتی ذخیره می کند، هرچند، با تحسین این مجموعه را به مجموعه ی LIFER همراه با برخی دیگر که ذکر شده است، می پردازند. این یکی از بهترینهاست. من تردید دارم که من در یک جزیره بیابانی تنها در مدت زمانی طولانی قبل از مرگ من گرسنگی می خورم یا از طریق خوراکی ها زنده خواهم ماند، اما این جدی است که در سراسر کشور کشف می شود که کتاب های ده ساله در آن مواد قرار داده شده است.

مشاهده لینک اصلی
@ [...] من قربانی هستم من همیشه قربانی شده ام. @ (@ Greenleaf @) این چیزی است که من واقعا نمیخواهم از Flannery OConnors خواندن کامل مجموعه داستانهای کوتاه لذت ببرم. شخصیت های OConnors ناامید، عصبانی، مقاوم در برابر تغییر، مذهبی به آداب و رسوم خود اختصاص داده است. نوشته های او کمیاب است، پر از شبیه سازی های پر سر و صدا و گفت و گو مهم است. بی رحمانه و قاطعانه. چشمانش مانند آن است که از زیر به خم شدن شما می آید. او تعجب می کند که آیا او در شب به آنجا می رود و به آنجا می آید، همیشه با آن نگاه به چهره اش بیفتد و به دنبالش بیاید و مسیر را طی کند و از طریق انبار باز شود و توقف کند در سایه توسط فروشگاه قفل شده است، در حال ظهور با نگاه به چهره اش مانند او را از طریق شکستن پایین رفتن دیده می شود. (@ Train @) سه ماه طول کشید تا من از طریق این مجموعه ای از داستان های سی و یکم کار کنم. پس از هر داستان، آن را مانند من مجبور شدم از آن پایین بیفتم و قبل از اینکه بتوانم آن را برگردانم، وارد یک دوره بهبودی شدم. پنج داستان اول (@ Geranium، @ @ Barber، @ @ Wildcat، @ Crop، @ @ Turkey @) Oconor در سطح مقدماتی است، اما تند و تیز و آرام بخش قبل از طوفان است. ضعیف ترین و کمتر مورد علاقه من داستان هایی بود که بعدها در رمان Wise Blood تجدید نظر شد؛ آنها به طور صریح ترجیح دادند از طریق چرت زدن، به ویژه مسلح با این دانش که من از این زمینه نادان بودم، به نظر می رسید. اوکنور به طرز ناگهانی به قدرت قدرتش نزدیک می شود، و از ابتدا با @ Good Man It's Hard to Find @ و Bookending با @ روز قیامت @ داستان پس از داستان پس از داستان کمال و یا در نزدیکی کمال: standouts برای من شامل @ دایره در آتش، @ فرد جابجایی، @ @ مردم گود کشور، @ @ Greenleaf، @ @ نمایش از جنگل @ @ همه چیزهایی که باید بالا بروند باید هماهنگ شوند، @ @ جشنواره ی Partridge، @ @ Lame باید وارد شود، @ و @ Revelation. @ چیزی که برای من در نوشتن OConnors کار کرد، کمبود کامل شرم یا خجالت در مواجهه با انسانی بود؛ توانایی او برای تسخیر غیرعقلانی بشریت بیشتر رفتار احمدی نژاد - «ناتوانی کامل او در قلب»، باعث شلوغ شدن من در شام من شد. با این حال او باید عادت داشته باشد که او نمیتواند از هر شرایطی دیگر درک کند. (@ ظهور با دشمن @) بنابراین، در حالی که OConnor نویسنده نیست که کار من به ویژه خواسته بود خواندن، و یا که پروس من پر از عشق و شرم، و یا داستان های خود را با من در بالا بالا، او نویسنده است که نیاز به خوانده شود. کار او برای من همیشه زیر من خزش است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مجموعه کامل داستان های فلانری اوکانر


 کتاب بلندی های بادگیر
 کتاب سایلاس مارنر
 کتاب شب در مسیر غرب
 کتاب نامه ای به دخترم
 کتاب مترجم دردها
 کتاب تله موش