کتاب قوزک پا

اثر آلبرتین سارازان از انتشارات دبیر - مترجم: هوشنگ حافظی پور-برترین آثار نویسندگان زن

As if the reader were riding shotgun, this intensely vivid novel captures a life on the lam. Lastragale is the French word for the ankle bone Albertine Sarrazins heroine Anne breaks as she leaps from her jail cell to freedom. As she drags herself down the road, away from the prison walls, she is rescued by Julien, himself a small-time criminal, who keeps her hidden. They fall in love. Fear of capture, memories of her prison cell, claustrophobia in her hideaways: every detail is fiercely felt.


خرید کتاب قوزک پا
جستجوی کتاب قوزک پا در گودریدز

معرفی کتاب قوزک پا از نگاه کاربران
سازمان دیده بان بررسی من!

مشاهده لینک اصلی
در واقع یک ضعیف سه، اما نمی خواهم به بیش از دو ناامیدی بدهم! چنین پتانسیلی اما نه.

مشاهده لینک اصلی
رمان نوازنده دختر نوجوان فرانسوی-الجزایر، فرار او از یک زندان اصلاحطلب جوان، رابطه با یک جنایتکار کوچک که او را انتخاب می کند و از زندگی موقتی در خیابان های پاریس خارج می شود. اگر چه او دشوار است و @ دایامایت @ به نقل از پتی اسمیتز معرفی قابل توجهی، رمان تا حد زیادی یک حساب کاربری از چیزهایی که به او اتفاق می افتد؛ او تنها توانایی نامطلوبی را برای هدایت دوره زندگی اش نشان می دهد. در نیمه اول داستان این به دلیل این واقعیت است که فرار او باعث خراب شدن استخوان مچ پا شد، @ lastragale @ که نوعی چیز است این می تواند اتفاق بیفتد وقتی که شما اجازه دهید از یک دیوار بالا بروید و پیدا کنید که @ آسمان تا سی دقیقه پای شما بالا برده بود، همانطور که در حال حاضر بر روی آسفالت کرک شده قرار می گیرید. جولیان غریبه در جاده ای نزدیک، او را سرپرست و عاشق او می شود. او همواره در خانه مادر خود پنهان شده است، زیرا هر پسر خوب آن را انجام می دهد، او بعدا او را به مخفیگاه های دیگر متعلق به آشنایان جنایتکار کوچک او تبدیل می کند. در نهایت مچ پا Annes به میزان قابل توجهی بهبود می یابد، او از این آرایش زنده خسته می شود و او به عنوان یک فاحشه و دزدی خود را به خطر می اندازد. حرکت حرکات استقلال در بخش دوم داستان توسط عشق وابسته به جولیان تضعیف می شود. فقط او می تواند او را خوشحال در حال حاضر. مجبور شد شش ماه زندان را به اتهام جزئی بپردازد، زمانی که آن را آزاد کند، پول و آینده او را به او تحویل می دهد. با این حال، هنگامی که او متوجه می شود که او یک زن دیگر دارد، به زودی گریه می کند، و او به صورت نمادین آنجا بود تا با دروازه های زندان او دیدار کند. جولیان قسم می خورد که با این زن دیگر به پایان برسد و به آن متعهد شود، اما قبل از اینکه او بتواند این کار را انجام دهد، گذشته اش به او می رسد و او به زندان باز می گردد. پروسۀ رمان ها یک راه پیچیدگی است، در اینجا هوشمندانه و بدون نیاز به این مسخره است. برای من نمیتونم بگم که چقدر از این سارافونها اصلی و ترجمه چقدره. یک چیز برای اطمینان این است که این نسخه جدید می تواند یک اصطلاح جامد استفاده کند؛ در حالی که به نظر می رسد که هر چیزی که می تواند املا را کنترل کند، کلمات اشتباه گاهی در متن ظاهر می شوند، به عنوان مثال: @ در مورد دوم، دروغ فقط باید جداول و گرد و غبار کوچک @ (ص.34). فکر می کنم که بایدhed فقط باید ... @، آره؟ @ Julien کت و شلوار از آن ... @ (ص 105). او، او را از این امر اطمینان کرد. @ من نمی تونم بمونم، یا خودم را متعادل کنم ... (ص 109). یا حتی تعادل خود را.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را بعد از توصیه های بسیاری از مادربزرگ من و همچنین Just Kids خواندم. این یک کتاب خوب است، اما من (کمی!) ناامید شده است. قبل از صحبت در مورد محتوای خود، یک کلمه در مورد این موضوع. یکی من خود کره ای جزئیات © © الکترونیکی از یک عکس خوب است، اما © PRA مخالف پاتریک بسون (من قبل از انجام یک جستجو در او نمی دانم) Ã © خودپسند، PRA © minary و غیر حساس، در کوتاه مدت کاملا ضروری و آن را در خدمت این کتاب تا من تعجب می کنم که لیدا © الکترونیکی از این رمان aberration.Le او را گرفت حتی در حال حاضر: سبک مخروط است © اما هرگز پرشکوه و زبان عامیانه به عنوان خوانده شده سال © ES پنجاه شصت لذت واقعی است. به طور خاص، کمیاب است برای صحبت از عشق با عدالت به همان اندازه که Sarrazin، تا کنون که بدون افتادن به تسهیل © .این همان موضوع خود نیز یک © © انتگرال ressant او واقعیت است که به مادیان با Danne، dAlbertine دو، که می شکند lastragale می آید (یک استخوان در مچ پا) در زندگی © تپه vadant زندان برای جزئی (LHA © Roane بیست سال - این فرصت را برای من به یاد بگیرند که اکثریت © هجده سال در فرانسه می گردد از 1974). او با جولین، که vie.Mais او که از دست رفته © Ã این رمان عشق برای من آن را واقعا انتگرال © ressant را، تخصص © رسمی، این یک توطئه است. در اینجا کتاب باز می شود، و آن از پنهان شدن به پنهان شدن، به طور منظم دیدن جولین می رود. همه چیز هست من پایان را نمی گویم، اما قابل پیش بینی است. و اگر چه Sarrazin با سبک خود را اگر PRA © کشورهای مستقل مشترک المنافع، Ã © محقق و © جزئیات ارائه شده از کلیشه © S، می توانید nimporte را چه نتیجه © CIT انتگرال © ressant، من شخصیت ها، تحولات پوشش © در کوتاه منتظر، یک قاب عاشقانه. در حقیقت، حتی اگر نام آلبرتین تغییر کرده باشد، لستاژال داستان، نه یک رمان است. بنابراین، سه ستاره، نه یکی دیگر.

مشاهده لینک اصلی
من بعد از اینکه خواهر آن را در یک کتابفروشی دیدم، متوجه این کتاب شدم و به من نشان داد، زیرا صورت روی جلد شبیه من است. چهره نویسندگان است و حقیقتا جذابیت این کتاب داستان زنان پشت آن است - فرانسوی-الجزایر، رها شده، تصویب شده، زندانی شده است. در صحنه آغازین، آن (نام مستعار Albertine Sarrazins) از پنجره زندان فرار می کند، هنگامی که او پرش می کند، شکستگی استخوان استراگال از مچ پا او را می شکند. توصیف سارازینز از درد و در واقع، همه توصیفهایش شدید و قانع کننده است. اما، برای من، جذابیت این کتاب نیز آن را به صورت استعاری و موضوعی ناراضی گذاشت. در حالی که آن می گوید که می خواهد مستقل باشد، او هرگز از افرادی که او را وسوسه می کند، آزاد نیست، صرف نظر از اینکه او را بخرند. در واقع، چنین آزادی برای سرازین ممکن است دشوار باشد، حتی غیرممکن است، اما در روایت، شکل نیمه داستانی، من آن را برای آن خواستم. سارازین ها قطعا دچار مصائب بودند. او از یک عمل کبدی شکست خورد. در انتهای کتاب، احساس کردم که برگردانده شده است، و او را به نظر میرساند. ارتباطی که در ابتدا ایجاد شد، از بین رفت. اما شاید او فقط احساس نیاز به توجیه خود را برای هر کسی، حتی خوانندگان خود، که او هر دو دادگاه و خارج از. من بیشتر از او خواستم، اما شاید من حق نداشتم بپرسم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قوزک پا


 کتاب درختی در بروکلین می روید
 کتاب پنلوپیاد
 کتاب آخرین انسان
 کتاب سرگذشت ندیمه
 کتاب ربه کا
 کتاب تالار گرگ