کتاب قوزک پا

اثر آلبرتین سارازان از انتشارات دبیر - مترجم: هوشنگ خداحافظی پور-برترین آثار نویسندگان زن

As if the reader were riding shotgun, this intensely vivid novel captures a life on the lam. Lastragale is the French word for the ankle bone Albertine Sarrazins heroine Anne breaks as she leaps from her jail cell to freedom. As she drags herself down the road, away from the prison walls, she is rescued by Julien, himself a small-time criminal, who keeps her hidden. They fall in love. Fear of capture, memories of her prison cell, claustrophobia in her hideaways: every detail is fiercely felt.


خرید کتاب قوزک پا
جستجوی کتاب قوزک پا در گودریدز

معرفی کتاب قوزک پا از نگاه کاربران
نمیدانم کدامتان این کتاب را خوانده‌اید. به هر روی این تنها کتاب نویسنده‌اش،آلبرتین سارازان است که بسیار معروف و پرفروش هم‌بوده و دست برقضا کتاب بیان هنرمندانه‌ایست از زندگی نویسنده اش. شرح زندگی دختری نوجوان که تن فروشی میکند و زندگی میگذراند و بارها در دام خلاف و خلافکاران و زندان می‌افتد و ناکهان به قول خودش میفهمد که «پاریس فقط مرد ندارد،کتاب هم دارد» او‌قوزک پای شکسته اش را همواره به عنوان نشانه‌ای از روزگار زندگی سختش باخود همراه دارد . قوزکی که در حین فرار از زندان شکست. این کتاب شرح زیست این دختر نوجوان است. خواندنش واقعا ارزش داشته برایم.

مشاهده لینک اصلی
http://www.full-stop.net/2013/07/30/r...Review توسط هلن Stuhr-Rommereim نویسنده فرانسوی و الجزایر Albertine Sarrazinâ € ™ ثانیه در سال 1965 رمان Astragal نوع حجم باریک است که بلافاصله فریب دادن آن یکی ممکن است به راحتی احساس شود مجبور به خواندن آن مستقیم از طریق در یک بعد از ظهر نفس گیر. اما این داستان نه چندان دشوار است - روزهای مضطرب دختر جوان مجروح در لام - که صفحات را در حال چرخش نگه می دارد. در عوض، خودش دختر است. استراگ از طریق صدای صمیمی راوی فراری خود، 19 ساله آن را گول می زند. داستان «زندگی شخصی ساراشیان» - فرار از زندان از زندان، پس از ناتوانی مچ پا (کتاب نامیده شده است برای استخوان که او فریاد می زند)، و بازیابی شدید، با آنا زنده است صدای آن که خواندن آن را دارد، می خواهد به سادگی در حضور او باقی بماند، تا بتواند با تختخواب خود به او ببالد، ناامید شود، به سوی بهبودی. آن باعث می شود شرکت خوب است. آن و عاشق و نجات دهنده او جولین زندگی بی دقتی زندگی می کنند. او در حالی که مشتاقانه منتظر بازگشت او می شود، عجله می کند تا برای مراقبت از او پول پرداخت کند، و بعد، وقتی می تواند راه برود، خودش را به عنوان یک فاحشه در خیابان های پاریس حمایت می کند. اما بسیاری از این کتاب آرام تر است، به این معنی است که احساس غرق شدن در ذهن کسی که بیش از حد بلند بوده است، افکار دور و دور دور می زند. ما همه گرایش ها و ناراحتی های آن را می دانیم. به عنوان او مشتاقانه در شام نشسته است، او قادر به رفتن به حمام، زیرا او نمی تواند بر روی پا شکسته خود را راه رفتن. او می نویسد: از ابتدای غذا، من خودم را به یاد بچه ای که به آرامی در یک صندلی بزرگسال رشد می کند، می بینم: به آرامش و عزت نفس می اندیشم و می گویم: \"لحظه ای را از من دور کن € ™ و راه رفتن، به طور معمول، به طوری که هیچ عجله خاص وجود دارد، به پشت اتاق سالن، جایی که گوشه â € œToiletâ € نئون خود را از دست داده است، اما نامه ها را نگه داشته است. بعد، در دیگری hideaway، او محروم از سیگار، تلاش برای گوش دادن به میزبان خود را به صحبت کردن با او، اما به جای فکر، دلسوز و پریشان، \"گرما از دود که جریان دارد، مایع، با یک لبه تلخ، به گلو و قفسه سینه خود را، باعث خونریزی شما. . . â € و â € œ همه از زیرسرونی Iâ € ™ ve در زندگی من خالی شده است. â € دفعات بازدید: بررسی کامل در اینجا: http: //www.full-stop.net/2013/07/30/r ...

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برداشتم چون پتی اسمیت مقدمه را نوشت. من از مقدمه بیشتر از خود رمان لذت بردم. نه به این دلیل که رمان بد بود، پتی اسمیت فقط یک عمل باز کردن سختگیرانه برای پیروی است. داستان شروع می شود همانطور که سپر نوزده ساله ما از سلول زندانش خارج می شود و مچ پا را می شکند (استراگل کلمه فرانسوی یکی از مچ پا است استخوان ها). این یک رمان در مورد انواع مختلفی از روش های زندانی شدن زنان است. پس از شکستن مچ پا او با یک پسر ملاقات می کند و او را از یک پنهان به دیگری می برد. انتظار زیادی در این رمان وجود دارد. به دلیل اینکه او مجروح شده و به دلیل پنهان شدنش در یک اتاق خواب قرار دارد، راوی ما زمان زیادی را صرف تماشای خانه می کند تا در انتظار دوست پسر خود باشد. اوضاع کنونی او به دنبال ایجاد یک زندان جدید برای خود، یک زندان است که در آن او نیاز به نگهداری دارد، نه اینکه مجبور به نگهداری شود. همه ما زندان های خود را انتخاب می کنیم. این موضوعی است که در جین ایر نیز مورد بحث قرار گرفته است، جین ایر یک سروتیست را برای دیگری انتخاب می کند. راوی ما جوان و متکبر است و برای من تحسین است. اگرچه او یک زن قوی است، او قدرت فزاینده ای را که با سن دارد، فاقد قدرت است. شاید اگر من این را به عنوان یک زن جوان تر بخوانم، زندگی ام را همان گونه که پاتی اسمیت می گوید آن را تغییر داد، تغییر داد. اما، به عنوان حرفه ای، ازدواج کرد، 30 ساله oldâ € | من می خواهم به ریاست ما را به مربیگری و کمک به او را از وضعیت سخت بیش از من می خواهم خودم باشد. من فکر می کنم این یک رمان مهم است. این می تواند برای زنان جوان باشد که چه جادوگر در چاودار برای مردان جوان است. در برخی مواقع در زندگی ما همه به یک قهرمان ادبی خشمگین نیاز داریم تا با آن آشنا شویم. من به مدت قابل ملاحظه ای طول کشید تا رمان را با توجه به اینکه فقط 190 صفحه است، به اتمام برسانم. سبک سبک، پر از بیضی و نقاط علامت تعجب است! با وجود اینکه دوست داشتم این کتاب را نگه دارم.

مشاهده لینک اصلی
من می خواهم بیشتر در مورد زندگی فراری سرازین، مجازات میل جنسی همسرم، جایگاه اسباب الجزایری در پاریس در زمینه جنگ فرانسوی و الجزایر بیشتر بدانم. در اینجا چنین مواد غنی وجود دارد که تجربه ی یک دختر را به زن بودن، سوء استفاده، سازگاری سازمانی درون دولت فرانسه (از زندان به بیمارستان) و خواستن تنها در استخوان استخوانی زالزالارزی (استراگال عنوان ) به عنوان مثال، سرازین با استفاده از اصطلاح مستطیل به مراجعه به زندان های مختلف زندگی مدرن - تخت، سلول، حوله ساحل اشاره می کند. آیا این نظریه نیست؟ از آنجایی که از یک مرد در کالج نمی آید، این اعتبار به دست نمی آید. او نوزده ساله است که در این رمان کوتاه و نیمه شعر به نمایش گذاشته شده است، اما لحظاتی از ناامیدی کاملا وجود دارد که ممکن است انتظار داشته باشید در پایان عمر خود از یک افسردگی شسته شده بشنوید. این یک اظهارنظر در مورد چیزی است که یک کودک مانند او را به انتظار از زندگی در فرانسه آموزش داده است. این گریه ناامید کننده را بپذیرید: من در روزهای قدیم نیز مجذوب، نجیب زدگی و خجالت کشیدم. من ناتمام بودم و توانستم گاز بگیرم، کمد من پر بود و پنجه هایم منحصر به فرد بود. تجهیزات من تخریب شد، من مجروح و التماس می کردم، و من هم اکنون خودم را ارائه می دهم و چسبیده ام؛ مردم در همه جا به من تعلق ندارند؛ زیرا من هیچ چیز برای آنها ندارم، اما خودم، خودم برهنه، و قبل از برخی از منابع، زمان و حساسیت زیادی را در بر می گیرم؛ برخی از منابع در من به وجود می آیند. @ فقط یک ساله 20 ساله خالی از پدرسالاری. مطمئنا ساراازین رمان بهتر از مقدمه خود جذب شده توسط پات اسمیت، پانک راک است که استراگال را به یک مد لوازم جانبی جایگزین می کند. همچنین، زمانی که این کتاب چاپ شد، متقاضی مجبور بود که روزی روزگاری از آنجا بیرون بیایند (به عنوان مثال، چاودار برای Ive).

مشاهده لینک اصلی
من تقریبا احساس بدی دادن این کتاب سه ستاره دارم برای من، سه ستاره دود است، اما در GR آن به معنی @ من آن را دوست داشتم. شاید شاید چند ماه بعد ذهن من تغییر کند. ... من حدس می زنم که احساس بدی دارم چون من بیشتر دوست دارم این کتاب را دوست داشته باشم. به خوبی نوشته شده است، حتی اگر آن را از صحنه به صحنه در یک روش تجربی تقریبا هرج و مرج که احساس عمدی نیست؛ حتی اگر شخصیت عجیب غریب و تقریبا کاملا بیرونی باشد (این یک ویژگی است که من به طور کلی در کتابها دوست دارم؛ من از آن متنفر هستم که می بینم هر شخصیتی که درباره من بهتر خوانده ام بهتر از خودم است). و تاریخ نویسندگان، جوش وحشتناک است: یتیم، سختی دوران کودکی، تجاوز جنسی، فحشا، زندان، و مرگ زود هنگام در بیست و نه لعنتی نه، درست همانطور که در نهایت مشهور شد. به نظر می رسد که کتاب او زندگی اش است: روزی روزگاری، داستان فرار ناتوان از زندان که بلافاصله او را در شرایطی مشابه با زندان پیدا می کند. با این حال، حساب روز به روز و عدم انعکاس @ @ @ با من می کند. پتی اسمیت مقدمه می نویسد و می گوید مهم است که او به عنوان یک زن جوان بود. و شاید این بخشی از آن است. این کتاب قطعا دارای قدرت و سختی است، اما ممکن است برای کسی که از زندگی خود شروع کند. این یک کتاب پر از عشق و عصبانیت برای جهان است. خستگی جهانی شخصیت دائما توسط اراده اش برای زندگی کردن و آگاهی از اینکه او دوستش دارد، به طور مداوم تضعیف می شود. او ممکن است همه را مورد بی اعتمادی قرار دهد، اما حتی خواست که توسط یک شخص مورد عاشق قرار گیرد و برای زندگی با دیگران باز شود، چشمگیر و فریاد زندگی است، حتی اگر محکومیت ملموس و ملایم جهان است که او را در آغوش می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
زیبا و تهوع - به طور کلی یکی از بهترین ترکیب ها در سراسر کتاب درهم و برهمی. نه ساله آن، از زندانی فرار کرد. دانستن اینکه Sarrazin شخصیت های اصلی خود را برای زندگی خود به نمایش می گذارد، غیر ممکن است که برای دو نفر از آنها احساس نمی شود. خواندن آن مانند تماشای یک شیری که در قفس به دام افتاده است، هیچ وقت آرزو نکردم (یا واقعی، برای آن موضوع) مچ پا را به شدت بهبود بخشد، از آنجایی که من آنس را می خواستم بهبود یابم. الف) او توضیحات زیبای خود را نسبت به چیزی دیگر هدایت می کند (متاسفم) ب) مطمئن هستم که او می تواند داستان خنک تر داشته باشد و نباید به بسیاری از آن ها وابسته باشد. من حدس می زنم این بخشی از نقطه، هر چند، بخشی از سرخوردگی لازم است - گاهی اوقات بدون توجه به اینکه چقدر برق شما دریافت می کنید، شما فقط نمی توانید حرکت (استعاری و در این مورد، به معنای واقعی کلمه). بخشی از قدرت کتاب ها به طریقی است که به شدت از طریق نیروی و قلب فرو می رود. ... من نمی توانم خودم را متوقف کنم از اینکه به طور کامل به جولین متعهد شدم و اهمیت رابطه آنها با داستان را متزلزل می کنم. آن کمی بیش از حد است، و به نظر می رسد به عنوان مضر به عنوان مچ پا او. هر چند ناراحتی شخصی با توجه به زمینه، من می توانم ببینم که چرا یک چیز است. و من احساس می کنم رابطه آنها به شما زحمت می دهد، حتی اگر آن را (به طور کلی) Anne را نگران کند. برخی از قسمت هایی که خیره کننده هستند و سرازین ها در کتاب به طور کلی اعتیاد آور هستند. و ... هرچند همانطور که قبلا اشاره کردم، کسی می تواند توصیف پاهای تورم را بشنود - شما واقعا نمی توانید کمک کنید اما نگاه کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قوزک پا


 کتاب خدای چیزهای کوچک
 کتاب نامه ای به دخترم
 کتاب قوزک پا
 کتاب شب در مسیر غرب
 کتاب تله موش
 کتاب دلبند