کتاب عصر بی گناهی

اثر ادیت وارتون از انتشارات نقد افکار - مترجم: پرتو اشراق-برترین آثار نویسندگان زن

برنده جایزه پولیتزر 1921، عصر بیگناهی، پرتره استادانه ادیت وارتون از تمایل و خیانت در عصر طلایی قدیم نیویورک است، زمانیکه مردم جامعه "بیش از بیماری را به هراس رسانده اند". این جهان جهان نیچل آرچر است زیرا او آماده می شود ازدواج زیبای اما متداول May Welland. اما هنگامی که کلینز مرموز الن اولنسکا پس از ازدواج فاجعه آمیز به نیویورک می رسد، آرچر عمیقا در عشق او زندگی می کند. آرچر از میان وظیفه و اشتیاق پاره شده است، تلاش می کند تصمیم بگیرد که یا شجاعانه زندگی خود را تعریف می کند یا بی رحمانه آن را نابود می کند.


خرید کتاب عصر بی گناهی
جستجوی کتاب عصر بی گناهی در گودریدز

معرفی کتاب عصر بی گناهی از نگاه کاربران
من می دانم که این رمان اغلب توسط Takarazuka Ballet، تئاتر موسیقی تئاتری ژاپنی تمام شده است، بنابراین باید بیشتر از یک مثلث عشق معمولی و شیرین باشد. این یک داستان عاشقانه است، اما خیلی بیشتر از این طرح اصلی یک داستان عاشقانه تراژیک است، اما با درگیری ارزش ها و اخلاقیات در زندگی و جامعه است. به گفته این نقطه قوی و زیبا این کلاسیک است. از طریق برخورد فرهنگی بین اروپا و امریکا (منظورم این است که جدید یورک) و افزایش و سقوط خانواده های پس از آن، مجبور به تنظیم و تعدیل به زندگی در حال تغییر آنها هستند، به ارزش های قدیمی پایبندند یا باید از آن ها پذیرش بگیرند. چقدر فرآیند دردناک است و چقدر سرنوشت باید دردناک باشد! اکثر مقادیر شرح داده شده در اینجا تقریبا جهانی هستند و می توانند در زمان های مدرن اعمال شوند، بنابراین تصمیم گیری های آنها بیشتر لمس می شود. این کار بزرگ یک داستان تلخ و شیرین مدرن در رحمت اخلاقیات و اخلاق است که امروز و بارها به اشتراک می گذاریم.

مشاهده لینک اصلی
بله، شما می توانید این عصر بی گناهی را نام ببرید. از سوی دیگر، یک عنوان مناسب تر ممکن است بازنشسته آنا کارنینا باشد. در اینجا چندین شباهت در بالای سرم وجود دارد: - یک رمان بر اساس آداب اجتماعی است. - یک زن دوست داشتنی با یک شوهر ناخوشایند و به دلیل طلاق از جامعه گفت که به دلیل جواز طلاق از او می ترسند. مرد جوان عجله می کند با فانکا خود ازدواج کند، قبل از اینکه دچار افسردگی در مورد او شود، ازدحام می کند. - Fiancà © یک سر و صدایی است. - و در نهایت، زن زناشویی مجهز به یک انا کارینینا-esque اروپایی است. حساسیت آنها به طور قابل توجهی مشابه است. آیا ادیت وارتون همه چیز را سرقت می کند، اما عنوان؟ من نمی دانم، اما اگر شما به من گفتید که او کتاب تولستوی خواندن و تحسین می کند، نمی توانم شگفت زده شوم. با این حال، اجازه می دهد تا اتهامات را کنار بگذارند. این یک رمان خوب لعنتی است. زخم آن است. طرح خوبی است. جالبه. شخصیت ها به زندگی ادامه می دهند. جامعه نیویورک از دهه 1870 و همچنین هر مرحله برادوی تنظیم شده است. کمبود؟ شاید بیش از حد صحبت کردن بیش از نشان دادن، اما من شکایت نیست. در واقع هر دوی این ها دشوار است وارتون را خطا کند. این رمان قوی است. فراتر از رمان، دشوار است وارتون را گول بزند، حتی اگر او طرح را از بین برد. بله، او از یک خانواده بسیار ثروتمند آمد و بیشتر اوقات رمان پینینگ را از راحتی تخت خوابیده اش صرف کرد و صفحات تکمیل شده را بر روی زمین گذاشت تا توسط بنده جمع آوری و جمع آوری شود. اما به دنبال عمیق تر کشف همه چیزهایی که او در طول جنگ بزرگ انجام داد. و هنگامی که شما یاد می گیرید که چگونه خود را در معرض خطر قرار می دهد با گزارش از جلو، خوب، شما نمی توانید کمک کنید اما تحسین زن است. Shes حصیر درست کرد، حتی اگر آن را تکه تیز شده است. PS: در اینجا بررسی ویدیو من از سن عصبانیت: https: //www.youtube.com/watch؟ V = L8gD8 ...

مشاهده لینک اصلی
طعم معمولی مانند دهانش در دهان او بود و لحظاتی وجود داشت که او احساس کرد که در آینده او زنده به خاک سپرده شده است. صدای آهنگ برای این رمان باشکوه؟ پول قدیمی توسط لانا دل ری. به این آهنگ گوش دهید و به من بگوئید که شما احساس قدرت، اشتیاق، آرزو و دلخوشی را در رمان احساس نمی کنید. کجا بودی؟ کجا رفتی؟ آن شبهای تابستانی خیلی زود به نظر می رسند و بنابراین دختر مورد استفاده شما برای تماس با ملکه شهر نیویورک است، اگر برای من فرستادید، می دانید که من آمده ام، و اگر شما برای من تماس بگیرید، می دانید که اجرا می شود، به شما اجرا کنید، اجرا کنید، اجرا کنید تا به بررسی بپردازید. آه نیوهلند آرچر، عشق من، قلب من! به عنوان یک زن در سال 2016، آن را طراوت خواندن در مورد یک مرد در عشق است. به نظر می رسد که رسانه های مدرن معمولا زنان را به عنوان ناامید کننده، خجالتی، ناعادلانه و غیرقابل تحسین پرنعمت می کنند. حقیقت این است که همه در معرض افسردگی و شدت قرار می گیرند که در عشق وجود دارد. در ابتدای رمان، آرچر پذیرفته و مشتاق نقش و آینده خود در جامعه است - پسر، وکیل، لیسانس، شوهر، پدر. مسیر آشنا و قابل اطمینان آن است که پس از آن بهترین والدین، دوستان و همکارانش است. راحتی در دانستن اینکه تصمیمات زندگی مهم شما توسط دیگران طراحی شده، برنامه ریزی شده و هماهنگ شده اند، وجود دارد. آرچر یاد میگیرد، با این حال، آنچه را که او باید برای آن راحتی بپذیرد. در ارتباط او با May Welland، او با دیدار با پسر عموی خوک و خویشاوندش، شاهزاده النه اولنسکا، میبیند که چگونه زندگی اش پر شور و شگفت انگیز می تواند باشد. این بیداری باعث ایجاد بحران داخلی برای آرچر می شود. با دست زدن به وضعیت موجود و انجام آنچه از او انتظار می رود، او بسیاری از آزادی های خود را از دست می دهد. اما اگر جامعه را ترک کند، به شهرتش بی احترامی می کند و خودش و هر کسی را که با او همراه است جدا می کند. این مبارزه است که نیروی محرکه در رمان است. عصر بی گناهی یک پرتره درخشان از طبقه متوسط ​​نیویورک در دهه 1870 است. من با انتظارات بسیار زیاد برای این رمان وارد شدم - این دومین کتاب ادیت وارتون است که ایو خوانده است، اتان Frome اولین بار بود و او ناامید نشد. جامعه ای متواضع و انتقادی از جامعه و همراه با ادی وارتون، پرویز زیبا، این رمان را یکی از بزرگترین آثار ادبیات آمریکایی می داند.

مشاهده لینک اصلی
مقدمه پیشنهادات برای خواندن بیشتر توجه داشته باشید بر روی متن - عصر بیگناهی یادداشت های اکتشافی

مشاهده لینک اصلی
انفجار کاتاتونیک: انقباض زودرس جوراب آبی نیویورک، عصر طلایی 1870s. مهاجران اشراف از طریق یک مدار اطمینان، انحرافات و شفافیت در وفاداری سفت و سخت به خواسته های پیچیده و سختگیرانه این نواحی زیبا در منهتن پراکنده می شوند. این برنده 1910 Pulitzer برای داستان، یک حمله آرگکی است که با ناسازگاری غیرمستقیم انجام می شود، کنوانسیون های اجتماعی یک جامعه آگاهانه بسیار متشکل از طبقه ای است. شخصیت اصلی Newland Archer، که یک وکیل جوان در یک شرکت معتبر و وارث یکی از بهترین خانواده های نیویورک است، در معرض اعلام حضور او در \"May Welland\" وقتی وارد حساب کاربری الیان اولنسکا میشوید، پسر عموی زیبا و دنیوی را میبینید. الن دارای حیله وروایی از پیچیدگی اروپا از زمانی که او در خارج از کشور گذراند و از رسوایی سایه می زند، با ترک شوهرش، تعداد لهستانی، برای اعلام استقلال از محدودیت های اجتماعی. آرچر فورا از النه مات و متحیر شده و شور و شوق قوی برای او، که منجر به یک مبارزه داخلی بین تمایل او برای به پایان رساندن عشق خود را به الن و @ @ اجتماعی @ وظیفه ازدواج با مه، صرفا میوه ای از نظم اجتماعی است. الن، از سوی دیگر، با حجاب جذابیت عجیب و غریب، شخصیت عمیق و همدلی است. او از قبول رفتار عادالنه، به استثنای وظیفه عمومی خود برای وفاداری خودداری می کند تا از درک خیانت خانواده، حتی تحت فشار شور و شوق بی نظیر، خودداری کند. وارتون Newland را به عنوان یک مرد که بروی مردان معمولی روز، در هوش، تحصیلات و احساساتش قرار دارد، تسخیر می کند. با این حال او رانندگی و روحیه خود را از دست می دهد و آزادانه از اوراق قرضه جامعه و پناهگاه شناخته شده در ازدواج در ماه می باشد. در نهایت، می تواند به دستکاری جعلی Newland در تلاش برای جلوگیری از او بیشتر از تعقیب Ellen است. بزرگترین تراژدی این رمان این بود که دو زن عاشق Newland آرچر بود، اما او قادر به انجام نیازها و خواسته های هر دو، و نه او توسط آنها برآورده شود. وارتون به شیوه ای بی رحم یک رمان اجتماعی ایجاد می کند که در آن جریان عمیق درام به زیر سطح تصفیه شده و کشت شده اش رنگ آمیزی می کند. در زیر بیرونی ثروت و ثروت، یکی وارد یک حوزه مجازی از ترس، تسلیم و غم انگیز شدن به یک نظم اجتماعی پیشین شده است. Carpe Diem به هر حال، اما تنها در صورتی که قبیله آن را مناسب قرار دهد. (نظر سنجی) [Newlands ترس از شکست و نقض قوانین جامعه منجر به احتمالا یکی از دلخوشی ترین پایان هر رمان در حافظه اخیر من: تحریف وحشتناک خود را، نشسته در یک نیمکت پارک در خارج از تخت الیس در پاریس، پس از مرگ می تواند، با رد شدن از فرصت برای دیدار با او (پنهان کردن اسپویلر)] [4rby]

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عصر بی گناهی


 کتاب سرگذشت ندیمه
 کتاب نامه ای به دخترم
 کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست
 کتاب سایلاس مارنر
 کتاب حباب شیشه
 کتاب داماد یخ زده