کتاب شب در مسیر غرب

اثر بریل مرکام از انتشارات نشر چشمه - مترجم: احسان نوروزی-برترین آثار نویسندگان زن

بریل مرکام هم از آن‌دست نویسنده‌هایی است که نه‌فقط کتابش که خودش هم سال‌های سال گم مانده بود تا این‌که کشف شد قدیم‌ها ارنست همینگوی در نامه‌ای به یکی از رفقا درباره‌اش نوشته «به شکل اعجاب‌انگیزی خوب، آن‌قدر که من از خودم به عنوان یک نویسنده شرمنده شدم. حس کردم صرفا نجار کلمات هستم، هر چه را در کار صیقل خورده باشد برمی‌دارم و به‌هم میخ‌شان می‌کنم و بعضی وقت‌ها یک‌ خوک‌دانی معمولی می‌سازم. ولی او فاتحه‌ی همه‌ی ما که خودمان را نویسنده می‌دانیم، نوشته است.» بریل مرکام، نویسنده‌ی این کتاب، سرنوشت عجیبی داشت، او معشوق آنتوان دوسنت اگزوپری خالق «شازده کوچولو» بود و به سبب شغل پدرش در افریقا بزرگ شده بود. کتابش را، که روایتی از زندگی‌اش در افریقا است، در دهه‌ی چهل میلادی نوشت اما هیچ جلب نوشته‌اش نشد. بعدها در دهه‌ی هشتاد وقتی نامه‌ی همینگوی درباره‌ی این کتاب پیدا و منتشر شد نام او سر زبان‌ها افتاد، عده‌ای به سراغش رفتند و او را که در افریقا در قعر فقر و تنهایی زندگی می‌کرد یافتند. دستمزد تجدیدچاپ کتابش را که گرفت برای مدتی از فلاکت نجات یافت، اما عمرش به دنیا نبود و نتوانست آن‌قدر زنده بماند که مزه‌ی شهرت را بچشد.


خرید کتاب شب در مسیر غرب
جستجوی کتاب شب در مسیر غرب در گودریدز

معرفی کتاب شب در مسیر غرب از نگاه کاربران
یک زندگی شگفت انگیز و جذاب! این که آیا بریل خود را به یاد خاطرات نوشت یا نه، به سختی می افتد به نوع غرور و افتخار من در او را به عنوان یک زن پاک کردن راه برای زنان دیگر پس از او. ارنست همینگوی به او یک خانم درجه یک را صدا زد. من تعجب می کنم که آیا او می دانست که یک قرن بعد، این بیشتر در مورد او به نظر می رسد نسبت به او؟ بنابراین بیلیس به طور خلاصه زندگی می کند: او در سن چهار سالگی به کنیا رفت و در مزرعه رشد کرد. او نخستین زن مجرم زن اسب سواری در جهان شد! او اولین زن بود که به طور انفرادی در شرق و غرب در سراسر اقیانوس اطلس پرواز می کرد. و اگر کافی نبود، این کتاب را نوشت! بریل هر دو فقر و ثروت را دید و یک پیرمرد مرد. باور نکردنی! او همچنین دارای سه شوهر و یک رشته از عاشقان است، که بسیاری از مردم، از جمله نویسنده پائولا مک لین در بیوگرافی داستانی وحشتناک و وحشتناک او، Circling the Sun، فکر می کنند او باید به یاد داشته باشید. این کتاب بیوگرافی خطی نیست. مجموعه ای از داستان هایی است که بریل به اندازه کافی جالب به نظر می رساند. او شامل مواردی واقعا تصادفی بود که برای خواندن جالب ساخته شده بود. این کتاب تمام جنبه های زندگی خود را از طریق داستانهای کوچک پوشش می دهد، بنابراین در حالی که این یک بیوگرافی کامل نیست، احساس می کردم که زن پس از خواندن این مطلب خوب می دانست. همچنین بگذارید ذکر کنم که من این واقعیت را دوست داشتم که بریل به اندازه کافی مهم نبود که عشقش را در این کتاب ببینه، به وضوح نشان می دهد که در ذهن او چیزهایی غیر از مردان وجود دارد. نویسنده تمایل دارد کمی آشکارا در مورد آفریقا و کشور عجیب و غریب ظاهر شود، اما خط را در انجام همین کار به افرادی که در آن زندگی می کنند، ترسیم می کند. این احتمالا به این دلیل است که او با قبیله نندی بزرگ شد و بهترین دوستش پسر ناندی بود. او حتی نشان می دهد که چگونه رابطه خود را تغییر می دهند، هنگامی که آنها بزرگ می شوند، او تبدیل به خدمتکار، و او معشوقه، قادر به مقاومت در برابر استعمار است. من برای این پشیمانی، نگرشها و امتیازات کلان استعماری او را بیشتر دوست داشتم. در ابتدا متوجه شدم که این کتاب کمی مشکل است و بعد از خواندن وحشتناک دایره ی خورشید، به شدت عصبانی شدم، چون فکر می کردم خسته کننده بود. اما نوشتن به سرعت در من جلب شد، و من شروع به لذت بردن از نوشتن. من در قسمت های اسب مسابقه خسته شدم آن را در مورد یک حیوان من فقط می توانم شلاق هر گونه شور و شوق برای. من در مورد این قطعات فوق العاده هستم، اما این برلیس گسل نیست. او سعی می کند آن را کوتاه نگه دارد و به نقطه. من فکر می کنم این یک بیوگرافی شگفت انگیز از یک زن شگفت انگیز است و بیشتر مردم باید آن را بخوانند. همچنین، DONT Circling the Sun را خوانده است. خلوص خالص آن.

مشاهده لینک اصلی
چه زن، چه داستان! بریل مارکام زندگی خود را انجام داد، همانطور که او خوشحال بود، جامعه لعنتی، انصافا لعنتی، لعنت به آن همه. دوران کودکی که با بومیان آفریقایی آزاد می شود، به یادگیری شکار و زنده ماندن؛ پس از آن تبدیل به اولین مربی زن اسب در کنیا، و موفق بودن؛ سپس به هنگام پرواز در هواپیما، زمانی که هواپیما در کودکی بود، پرواز می کرد و زندگی خود را به عنوان یکی از اولین هواپیماهای زن انجام می داد. به ذکر نیست که اولین فردی است که در سال 1936 از شرق به غرب به جزیره اقیانوس اطلس پرواز کند. دوستداران و شوهران و دوستان و زندگی پر از ماجراجویی بودند. جایی که در طول راه، او آموخته بود که این کتاب را بنویسد و به ما داد. من ابتدا به یادگیریCircling the Sun @ توسط Paula McLain، که یک حساب کاربری ثابت از زندگی بریل مارک هاز است، می خوانم. این به خوبی نوشته شده بود و من اشتیاق خود را برای یادگیری بیشتر در مورد این زن قابل توجه است. من خوشحالم که اول آن را بخوانم، چون مارکامز حساب خود را از زندگی او خارج از شوهران و عاشقان، فقط به ما دادن آنچه که برای او مهم است، کار زندگی اش، اسب ها و هواپیما، و دستاوردهای او. شما احساس می کنید که مردان در زندگی او فقط راهی برای نگه داشتن چیزهای بیش از حد خسته کننده بودند. او یک زن رنسانس درست بود ...... و من ذکر کردم او می تواند نوشتن؟

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره و دو / سوم اول 5 بود. به من فقط کمال را در تداوم سه ماهه آخر پس از مواجه شدن با مولو و سال های پس از آنکه بازگشت به اسکاتلند را از دست داد، از دست داد. بی نظمی و کامل به نجواهایی، زیبایی، دوگانگی ها، کثافات به واقعیت بالای کوه آفریقای شرقی آنجلیکان (اکنون زمین کشاورزی کنیا / نخستین نخستین) از دهه 1910، 1920 و اوایل دهه 1930 بود. به ندرت، به ندرت این عمق را برای واقعیت های فیزیکی مرتبط با قضاوت هنری عالی و نه فقط برای موضوعات یا فرم های کلمه مورد استفاده قرار می دهید. او در مقایسه با هویت و اهداف خود، بدون اینکه تحت تأثیر تعصبات آموزشی و رسانه ای ازknow بهتر از طریق تئوری @ روایت موعظه در حال حاضر در حالت است. با چشم های جوانwant که در آن قرار دارد، لطفا @ در بالای آن قرار دهید. هیچ چیز بیش از حد مقدس برای اطلاع یا گزارش برای جوان بریل نیست. هیچ جنبه ای از علاقه و مشارکت او نیست. خصوصیات و تفاوت های قبیله ای آفریقایی، مراسم آفریقایی، شکارچیان آفریقایی و اعتقاد شیوه زندگی جمع کننده و رفتار روزانه، نقش ها، قرار دادن حیوانات در جهان بینی آنها. این مقدار زیادی گوشت است. اوه خیلی چی کار میکنه! روح آزاد و چی انتخابی که انجام داد! زن بسیار نادری و نه به حداقل بخش این بود که واقعیت دانستن آنچه که @ متعلق به @ برای استفاده در طول این دوره ها. و هنوز چیزی نبود اما کاملا متوجه شدم که آن زمان رفته بود و هرگز دوباره نخواهد بود. حداقل برای او نیست او هم این را می دانست. افریقا مشکل است. جغرافیای آن دشوار است تفاوت های آن گسترده است. سن نه تنها عامل در تاریخ آن بشری است. داستان های هواپیما خوب بود، اما حیوان شکار، فرار، جنگ وارث / سگ با مربیان خود! آنها با شکوه بودند. در عمل و در گفتن Homo sapiens در تاریخ وجود خود، کمتر. و اسب دوست دارد و جنگ - بنابراین بریل. اما آنچه واقعا جادویی بود، این است که چگونه بریل می تواند به طوری ذاتی و با چنین قلب عاطفی و هویتی جزئیات، و نه دستور کار نقش زن خود را در ارتباط نیست. (آیا او جدا از یکی از نمونه های خالص است؟) یا جفت گیری شخصی یا ملاحظات مادرانه یا هر جنبه ای از شخصیت های زنانه شخصی. اگر در نسخه مدرن زندگی مشابهی نوشته شده باشد، احتمالا این محوری است. او همواره صدای قربانی را برای غفلت و یا هر گونه تضعیف @ hardship @ نگرفت. علیرغم فقدان مادر، بسیاری از آنچه که به عنوان نظارت / هدایت و یا هر واقعیت دیگری برای دسترسی غیرمجاز به تحصیلات رسمی و یا هر جنبه ای از حقوق نامیده می شود @ حق برای ملیت و نسل او نامیده می شود. در عوض او روح خود را از آزادی پرماجرا ابراز کرد، آن است که بسیاری از زخم های جسمی را ترک کرد. بریل، بریلی را بدون هیچ زاری و یا منفی خاتمه داد. و آنها وجود داشتند در عوض، او با کلمات و چراغهایی که از هزاران پا در بالای تپه دیده بود خیره شد.

مشاهده لینک اصلی
به طور طبیعی، وقتی که به خاطرات سال های 1930 می رسد خاطرات آفریقایی ما ابتدا از بارونس فون Blixen-Fineckes خارج از آفریقا و داستان های او فکر می کنم. هر دو زن کارهای استثنایی ایجاد کرده اند و یکی از آن ها توسط بریل مارکام (یا توسط شوهرش شوهر را شوهرش) مقایسه خوبی دارد. در حقیقت، حداقل در این اثر، او نویسنده به نظر می رسد با آشکار تر و واضح تر. او همچنین حس شوخ طبعی دارد که هرگز در چنین فراوانی در دینسن پیدا نخواهد شد، که از پالت بسیار تاریک استفاده می کند. طنز Markhams - و رعایت او برای فشرده سازی - از صفحه اول آشکار است؛ با این حال، تا زمانی که من به فصل بروید، چرا که ما پرواز می کنیم @ و جانشین آن @ او یک شیر خوب بود، @ که داستان تقریبا جادویی است. من می توانم بفهمم که چرا همینگوی (نامه های انتخاب شده اش را ببینید: 1917-1961) در مورد غربی با شب صحبت کرد، آن را صدا زد @ ... یک کتاب فوق العاده خونین. @ وقتی مارکام به توضیح مزرعه پدرش در نیورو می آید، شباهت با یک روایت مرزی دیگر، Willa Cathers My à ntonia. من به طور خاص در توصیف رشد مزرعه و افزایش بهره وری آن احساس می کردم. امروز ما این گونه تجاوز به رشد زمین را فرا می گیریم. امروزه، چنین توصیفی از \"استعمار @ پیشرفت\" را بخوانید: سخت است که فکر نکنید که از دست دادن تنوع زیستی و تاثیر بر مردم بومی است. با این حال نوشتن در سال 1940 این دیدگاهی نبود که نویسنده حتی دقیقا از آن آگاهی داشته باشد و بنابراین کتاب برای خواننده در حال حاضر تاریک تر می شود به گونه ای که احتمالا نباید برای خانم مارخامز اولین بار به عنوان خوانده شده عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره پس از خواندن درباره بریل مارکام در گرد کردن خورشید و دادن آن به 5 ستاره، هوادار این خاطرات را شنیده بود حتی بهتر بود. آیا حقیقت بهتر از داستان است؟ من تعجب کردم. خاطرات آن مانند شراب شیرین جریان داشتند و بسیاری از خواندن کتاب دیگر آشنا بودند. نوشتن دوست داشتنی است چشمگیر. اما بعضی از فصل های اولیه کشیدند. این به طور مداوم من را به خواب می برد، اغلب درست بعد از اینکه من فکر می کنم چقدر گزینه های کلمه ای کامل بود. من گمان می کنم که حداقل برخی از داستان ها در میان زیبایی نوشته ها گم شده است. داستان های مورد علاقه که در آن هیجان زیادی وجود داشت، برخورد او با شیرها و فیل ها بود (تعامل زیادی با بارون برور فون بلیکسن). او درک عمیقی از اینکه فیل ها ساخته شده اند، به نظر می رسید که آنها را تحسین می کردند. با این حال - آن safaris که در آن او شرکت کرد، قتل برای یک قطعه عاج، که پس از آن و در حال حاضر معمول است. در نهایت فصل، غرب با شب، هنگامی که بریل چالشی برای پرواز انفرادی از ایرلند به آمریکای شمالی است. باز هم به سادگی توصیف دوست داشتنی از طبیعت و انسان. ساعتها به تنهایی در هواپیما به او فرصت داد تا بازتابنده باشد، و سپس موافقت کرد که درباره آن بنویسیم. پس از همه کلاسیک، و من آرزو می کنم که توضیح دهم که چرا حقیقت تقریبا به عنوان داستان ریاضی و داستان های تاریخی به من رضایت بخش است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شب در مسیر غرب


 کتاب چشمان همیشه هشیار
 کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست
 کتاب پنلوپیاد
 کتاب چشم گربه
 کتاب سایلاس مارنر
 کتاب نامه ای به دخترم