کتاب سلام بر غم

اثر فرانسواز ساگان از انتشارات دنیای کتاب - مترجم: حسینقلی جواهری-برترین آثار نویسندگان زن

عزت نفس، خود جذب، Cécile هفده ساله، ماهیت اصلی اموری بی نظیر است. او از محدودیت های خسته کننده مدرسه شبانه روزی، با پدر و مادر جوانش، جوان، خوشبخت و جوان، با یک چشم به هم زدن، به یک مجتمع بدون سر و صدا، دو ماهه در ویلا زیبا در خارج از پاریس با آخرین معشوقه اش، السا، می پیوندد. Cécile گرامافون لحظات آزاد او و پدرش را به اشتراک می گذارد، در حالی که رسم ماجراهای جنسی خود را با یک دانش آموز قانون قد بلند و تقریبا زیبا است. اما رسیدن مادران دیرین او، بهترین دوست، آن، بر لذت دختران جوان نفوذ می کند. و هنگامی که یک رابطه شروع می شود بین بزرگسالان رشد می کند، Cécile و عاشق او در حال برنامه ریزی برای جدا کردن آنها ... با عواقب غم انگیز و غیر منتظره. Françoise Sagans Bonjour Tristesse داستان مشهور بین المللی محبوب نوجوانان زودگذر تلاش می کند تا جهان را درک کند و آن را کنترل کند. جشن آزادی جنسی، زیبایی متشکل از مظاهر زیبایی است که همواره مورد تمسخر و ناتوان کننده قرار می گیرد.


خرید کتاب سلام بر غم
جستجوی کتاب سلام بر غم در گودریدز

معرفی کتاب سلام بر غم از نگاه کاربران
3،5 / 5

مشاهده لینک اصلی
من می توانستم آنچه را که فکر می کردم نوشته بودم، اما قبل از اینکه انتقاد Cecilebe را بخوانم، او قبلا تمام گفته است.

مشاهده لینک اصلی
نیمه اول این کتاب کوچک و بی قید و شرط من را متزلزل ساخت. این اعلام رسوایی و عمیق آزادی جنسی بود که آن را اعلام کرد، اما به جای آن، یک نوجوان متخاصم و خجالتی برای او آینده مادر جدید قدم می زد. من تمام شخصیت ها را دوست نداشتم - ریموند دور از یک شخصیت پدر یا موجودی جذاب و گمراه کننده بود که قرار بود آن باشد، آن فراری بود و بیش از حد تحمل، Elsa imbecilic و Cecile خودش یک دختر کوچولو کوچک که نمی توانست ذهن خود را هر چیزی و به نظر می رسد دور از او ظاهرا هفده سال در بلوغ. همانطور که برای سیریل، او خیلی بی ادب و مضحک بود که به سختی می توانست به عنوان شخصیت در نظر گرفته شود. آن Cecile را مانند یک کودک بی فکر نیز درمان کرد. من بیشتر تحت تأثیر بررسی های درخشان قرار گرفتم که تأکید می کند که این رادیو فوق العاده است فقط به این دلیل که توسط یک دختر از چنین جوانانی نوشته شده است (ساگان 18 ساله بود). من نمی فهمم که چرا نویسنده موضوع مهم است - نوشتن استعداد است، بدون در نظر گرفتن سن، مطمئنا؟ سپس کتاب من را برای شام خوردن من گذاشتم و وقتی به آن برگشتم چیزی تغییر کرد. شاید شکم کامل من از چسباندن من (خشم ناشی از گرسنگی) و خشم من را از بین برد. یا شاید صدای تیراندازی بی وقفه در پس زمینه اتاق نشیمن ما، یک حقی خاص را به یک داستان ناگهانی تیره تر و باهوش تر (بدون، قیام آغاز نشده است، بلکه، در عوض، مردی که در زندگی من به بازی Halo با دائمی شور و شوق و رانندگی است که تقریبا به اندازه کافی به من اعتقاد دارد که در واقع، مردم شروع به شورش). به محض این که من دومین بار Bonjour Tristesse را برداشتم، به سختی توانستم چشمهایم را از صفحات جدا کنم، چون سیسیل خودش را بیشتر و بیشتر ناامید کرد و فریب خورد. نوجوان خجالتی ما را ترک کرد و به زودی او با یک زن جوان متاهل و مضطرب باقی می ماند (به طور کامل رشد نکرده است، اما خیلی جوان و کوچک به نظر نمی رسید) - شاید در نتیجه او تغییر ذهن خود را در مورد برنامه او هرگز صفحه تاریکی در قسمت دوم داستان من را غرق کرد و به من اجازه داد تا به تنها کتابهایی که می توانستم انجام دهم مرا تحسین کرد. روانشناسی و انگیزه Ceciles به طور ناگهانی به من علاقه داشت - من می خواستم از او پیروی کنم و بفهمم چرا؛ او دیگر فرزند من نبود که می خواست از خستگی و نادیده گرفتن خسته شود. و البته، داستان با حمایت وعده داده شده از عشق و عشقی که من امیدوار بود به پایان رسید. بنابراین همه چیز در همه، سلام sadness من را با احساسات مخلوط. در زمان مناسب در زندگی خوانده می شود، می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. دفعات بازدید: در زمان اشتباه، آن را پتانسیل پنهانی و در واقع، شاید کمی رسوا. برخی حتی ممکن است آن را خسته کننده. یکی از آن کتابهایی است که اگر بخواهید در زمان دیگری بخوانید، آن را به معانی مختلفی تبدیل خواهد کرد و چیزی مانند کتابی است که شما از سالهای نوجوانی به خاطر آن به یاد میآورید. هیچ دو گروه از مردم در مورد آن احساس نمی کنند و من می توانم آن را تصور کنم که منجر به بحث بزرگ می شود. ارزش آن را به عنوان خوانده شده اما شما ممکن است مجبور به فشار از 50 صفحه اول و یا پس از آن برای رسیدن به احساسات واقعی خود را در مورد آن (ویرایش برای اصلاح املایی / دستور زبان خطا)

مشاهده لینک اصلی
متاسفانه این اولین بازخوانی من برای سال اول من است! من این کتاب را توسط یکی از دوستانم فرستادم، بسیار محبت آمیز بود، همانطور که می خواستم در یک جلسه آموزشی برای آن شرکت کنم و یک کپی اضافی داشتم. من آن را به هیچ چیز درباره کتاب نمی دانستم، فقط به طور کامل آن را امتحان کردم، همانطور که فرد متوجه می شد که آن را خیلی تبلیغ می کرد و تعداد کمی از افراد را دوست داشتم یا خواندن آن را دوست داشتم یا قصد داشتم آن را بخوانم. شاید من باید بیشتر تحقیق کنم و سعی کردم بیشتر در مورد آن چیزی که مایلم پیدا کنم، اما فکر کردم تنها 100pgs طول می کشد و بنابراین من احتمالا قادر خواهد بود از طریق آن حتی اگر من آن را دوست ندارم. این یک داستان است پس از یک دختر جوان (17 ساله) به نام سیسیل در فرانسه مستقر شد. او با پدر و مادرش در 40 سالگی زندگی می کند و با هم بسیار سرگرم کننده هستند و سبک زندگی احزاب، لذت و ماجراجویی را خنک می کنند. او اغلب همراه پدرش در دوران تحصیل خود است و بسیار به او در مورد زنان مختلفی که او تاریخ و یا قدمت آن را می شناسد، به منظور برقراری رابطه خود (او و دخترانش) به آسانی امکان پذیر است. Cecile به هیچ وجه شیوه زندگی را درک نمی کند، بلکه شین رشد می کند که به آن علاقه مند است و لذت بردن از گذشت زمان با دوستان پدرش و رفتن به تمام این حوادث فانتزی است. او نسخه ای نسبتا ایده آل و به نوعی سرسختانه از عشق و عاشقانه پدرش و عاشقانه هایش دارد و از زندگی لذت بردن از زندگی لذت می برد و لذت بردن از چیزهایی است که برای من ساخته شده است. برای من، این کتاب فقط خیلی کسل کننده و خسته کننده بود. من متوجه شدم که این طرح تجدید نظر نمی کند زیرا به من یادآوری کرد که بسیاری از داستان ها ما دروغگو بودند و اگر چه شاید این بود که ما دروغگوها بر اساس Bonjour Tristesse بودیم و نه از سوی دیگر، من به عنوان خوانده شده ما دروغ ها را اول و به همین ترتیب همه چیز در این کتاب فقط به من یادآوری تم ها و ایده هایی از آن است. همچنین تمام پنج کاراکتر اصلی را که بسیار یک بعدی، خراب، بی نظیر و بسیار تند و زننده بود را پیدا کردم. آنها همه خودشان را پر از خود می کنند و نوعی پیچیدگی قانونی دارند، جایی که آنها معتقدند که باید این فرد را داشته باشد یا آن شخص می خواهد با آنها باشد. این پر از عقب کوبیدن بود (اما نه نوع سرگرم کننده اب زیر کاه به عنوان قابل پیش بینی بود) و شخصیت های خراب و مزاحم تصمیم گیری احمقانه، و سپس، به ناچار زمانی که آن را خیلی دیر، پشیمانی آنها. در کل تنها چیزی که خوب بود آسان بود نوشتن، اما حتی آن را نیز بارها و بارها کشف شده و دیدن آن به عنوان یک کتاب کوتاه من احساس کردم که بسیاری از آثار وجود دارد که حتی نیاز به شامل نمی شود. قطعا این یک کتاب برای من نیست و من شک دارم به کتاب دوم که در کپی من (یک لبخند خاصی) در هر زمان به زودی وارد شدم، من فقط خوشحالم که چیزی در کتاب نداشتم تا آن را بخوانم آن را به عنوان مطمئنا یکی نبود که من از همه لذت بردم. 1 *

مشاهده لینک اصلی
به آن احساس ناشناخته که تدیوم، که شیرینی آن را وسواس می کند، تردید می کنم نام، زیبا و جدی غم و اندوه را از خودم بپرسم. این یک احساس کاملا جمع و جور است، بنابراین خودخواهانه است، که تقریبا همیشه باعث شرم من می شود، زمانی که غم همیشه به من افتخار بود. او او را نمی شناخت، فقط خستگی، غم و اندوه، به ندرت سخن گفتن. امروز چیزی به من چسبیده به ابریشم، بی قرار و شیرین، و من را از دیگران جدا می کند. @ این کتاب در خط اول مرا گرفت و توضیح داد که چطور کتاب را ذخیره می کند. داستان بسیار ساده نیست: یک گمراه کننده که تصمیم می گیرد با یک زن زیبا و هوشمند نشسته و قلب شکسته و یک دختر ناراحت کننده را ترک کند. زندگی خود را پیچیده نکن شما خیلی خوش شانس بودید و خیلی پر جنب و جوش بودید، با سر خیلی کم، حالا شما مغرور و غمگین هستید. شخصیت با شما نیست\n* Cà © cile، دختر نوجوان تحریک کننده، ماشینکاری بازی است، یک دختر بی تحرک، تنبل و بسیار نیاز به توجه است. ملودی های داخلی خود را در بسیاری موارد بیهوده احساس می کنند، همیشه به دنبال اقدامات خودشان استثنا هستند و خود را در جوانان و پرشهای پرشور خود بهانه می کنند. او یک زن بسیار جذاب و دلسوز بود، با یک چهره خوش تیپ و پر سر و صدا، پر از بی تفاوتی. [...] او مهربان و دور بود. همه چیز در او نشان دهنده یک اراده ثابت، آرامش ذهن است که ارعاب می کند.\nآن یک خانم مبهم و جذاب است، توسط Cecilà © مورد تحسین و ترس و وحشت است. فراتر از روابط دوستانه ای که ارائه می شود شخصیتی است که بیشتر شما می خواهید بدانید: تلفن های همراه، نیازهای شما و افکار شما. این شخصیت بسیار مهمی است که باعث می شود که کتاب پیشرفت کند. ما تمام عناصر یک درام را داشتیم: یک گمراه کننده، یک زن خوش تیپ و زن جسمانی @\nبقیه کاراکترها لوازم جانبی هستند، از جمله رایموند (پدر Cecilà ©). آنها به سادگی وجود دارند که بازیگران تئاتر هستند، بدون این که تصمیمات آنها تغییراتی را که برای آنها پیش بینی شده است، تغییر دهد. @ نه خواب من ضبط کننده را در پای تخت گذاشتم، سوابق آهسته، هیچ ملودی، هر ضرب و شتم. من خیلی دود می کردم، من از بین رفتم و این را دوست داشتم. اما این بازی کافی نبود برای فریب دادن من: احساس غم و اندوه، بی نظیر @\nوقتی این کتاب را ارزیابی کردید، در معضل بودم. برای کیفیت نوشتن، سه (یا شاید دو) ستاره را به نحوی نوشته شده ام که می خواهم 5 را بدهم، بنابراین در وسط قرار می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سلام بر غم


 کتاب چشمان همیشه هشیار
 کتاب پرواز شاهین
 کتاب دونا
 کتاب سال ها
 کتاب پنلوپیاد
 کتاب داماد یخ زده