کتاب سرانجام شری

اثر سیدونی گابریل کولت از انتشارات نیلوفر - مترجم: شیرین تعاونی-برترین آثار نویسندگان زن

Having served in the army during the war Chéri returns to Paris haunted by memories of his carefree youth and the bounty of his benevolent mistress. In the post-war 1920s he finds it impossible to settle down to a new life with his efficient and entrepreneurial wife and friends. As his looks and his reputation begin to deteriorate Chéris life is thrown into crisis as he attempts to recapture the contentment and companionship of his luxurious youth. As Chéri and Léa confront each other, and the changes a decade has wrought on their lives and their looks, Colette displays the incredible sensitivity and insight for which she is justly famous.


خرید کتاب سرانجام شری
جستجوی کتاب سرانجام شری در گودریدز

معرفی کتاب سرانجام شری از نگاه کاربران
پاریس در سالهای قبل از جنگ جهانی اول است. @ در سن 45 سالگی لئونیه والن، لئه دی لونال، نزدیک به پایان کار حرفه ای به عنوان یک نگهبان خدمتکار به شدت در حال نزدیک شدن بود. @ لای در خانه خود، خدمتکاران، لباس ها و جواهرات، از زندگی کاملی در حاشیه جامعه فرانسه لای قد بلند و زیبا و افتخار می کرد در میان یک کلک کوچک از زنان دیگر مانند او، دوستان که هرگز نمی توانستند به خاطر رقابت خود دوست شوند. او با پسر هفده ساله یکی از این آشنایان رابطه دارد. خوش تیپ، خراب شده و همانطور که Lea بیهوده است، او را به نام @ Cheri @ میفرستد و عشقتان برای سالها طول می کشد تا زمانی که Cheri برای ازدواج یک زن جوان از هجده سالگی ازدواج کند. همسر جدید، @ â € |a زیبایی رقیب، خجالتی، ترسو، به دنبال قربانی ظلم و ستم، و بیشتر لمس کردن برای آن € | @ و Lea به آرامی اجازه می دهد Cheri رفتن. به طور کامل تن به تن، او وانمود می کند که Cheri فقط یک دیگر مرد در خط طولانی مردان در زندگی او. او به دنبال خانه اش، در پارچه کتانی خالص، شراب در ابتدا و با غذا به طور دقیق برنامه ریزی می کند، اما تنهایی او را می برد. او سفر می کند، از هر مرد جدیدی که او می آید، دور می شود و عجیب می کند، @ چه می تواند با من باشد؟ پس در یک شب بی خوابی، @ â € |ش به عنوان شوت، مانند یک درد که عمیق که در ابتدا او فکر کرد که این باید جسمی باشد، درد که پیچش لب هایش را از آنها بریده، در یک سگ شاداب، یک نام واحد، @ Cheri! @ Lea de Lonval در اولین بار در زندگی او، در پنجاه ساله، در عشق بود. و داستان آغاز می شود. سیدنی گابریل کلت هرگز از پایان شاد برای حقیقت معامله نمی کند. بنابراین در سبک معمولی، این کتاب غم انگیز و زیبا است.

مشاهده لینک اصلی
همه اینها ناگهان با من و متون مرتبط است؟ حداقل این فقط دو کتاب است پس از کتاب مقدس فیلیپ دیک، من با احساسات تخریب و ستم مبارزه می کردم. من نیاز به چیزی بود که مخالف علمی تخیلی آمریکایی بود و چه بهتر می توانم در قفسه های من از ادبیات زنانه از ادبیات کلاسیک فرانسه پیدا کنم؟ به علاوه، آن را در لیست چالش شمع TBR من است، بنابراین امتیاز اضافی! من باید اعتراف من علاقه بود با تماشای پیش نمایش برای نسخه فیلم Cheri (که من هنوز دیده ام، اما نمی خواهم!) و این پیش نمایش به این معنی است که من به سختی می توانست چهره ای را تصور کند، اما میشل پفییرز برای لی، اما چهره ای کامل در ذهن دارد. با این حال، من واقعا تمام این اندیشه هایی را داشتم که می خواستم در مورد اینکه چگونه بسیاری از کتاب های بسیار پر زرق و برق و فریبنده ای در مورد courtesans قبل از این کتاب نوشته شده بود در مورد زندگی پیرمردهای خردسالان نوشت و چگونگی مبارزه برای حفظ قدرتشان، یا نه، و اینکه چگونه در میان زنان که جهان را تجربه کرده بودند، رشد می کند بر یک مرد جوان تاثیر می گذارد. اما بعد از نشستن با مجله من، برای مدت طولانی به فضا برای فهمیدن این افکار که همیشه با هم می آیند، تصمیم گرفتم که آنها را ترک کنم و حرکت کنم. کتاب ها، Cheri و The Last of Cheri به زیبایی نوشته شده و کاملا جذاب بودند. پس از خواندن اولین کتاب به طور کامل از نقطه نظر لی، در دومین جذاب بود تا به سر چریس برسد. اگرچه هنوز آرزو می کنم که بتوانم فهمیدم که چی چی همسر بود. همه چیز در همه جا یک تابستان دوست داشتنی بود.

مشاهده لینک اصلی
CheriProtagonisti از این رمان، در سال 1912 در پاریس و حومه آن عبارت اند از لا © Onie والون، به نام لا © د Lonval، خوب، غنی و فاحشه هنوز هم زیبا از چهل و نه، و معشوق را بیست و پنج فرد Peloux، شناخته شده به عنوان چا © ری پسر زیبا، بیهوده و فاسد مادام شارلوت Peloux، Ancha € ™ آن یک فاحشه غنی دلا € ™ جامعه پاریسی بالا و دوست برای بیش از ونتا € ™ سال لا © AA رابطه، که بین یک و لا © چا © ری که در شش سال پیش زمانی که لا © A، در دیدن او تا تنبل و پوشیده شده توسط رذیلت نگران، تا نوزده چا © ری را ارائه کرده بود به مهمان خود را در طول تعطیلات تابستان در نرماندی. این گزارش هر چند پیچیده است: آینده از دوستداران CA dinteresse عروسی و عبور بی شفقت از زمان ... تعجب دلپذیر این رمان کوتاه توسط Colette: با سبک ساده و scorrevolissimo سابقه می گوید، ترسیم دو شخصیت است که شما آنها عشق می ورزند و از همان زمان نفرت دارند. Cheri یک پسر زیبا است، خراب شده، آگاه است از محدودیت های او و cynical. او شما را دوست دارد چون © یک مرد جوان که جهان در درد سفر به عنوان یک روح است، نیاز به طور مداوم به تایید شود، آن است که قادر به عشق نمی، نفرت به همان اندازه که شما خشک و بدبینانه است. او می خواهد در تمام هزینه ها چه چیزی نیست، چه او بیزار، قرار دادن خود را در مرکز همه چیز، همیشه، هرگز به. لی برای کرامت خود را بیش از خود دوست داشت، کنترل، برای شکنندگی است که با او گذشت زمان مواجه است، از تو متنفر فصل nellultimo، واقعا خوب، جایی که او شأن و منزلت خود چشم بپوشد تا پایان می رسد تا تحقیر.

مشاهده لینک اصلی
دو کتاب در یک، اولین بار در مورد لای، courtesan midnight Parisian، و عاشق جوان او، Cheri، پسر یک courtesan همکار می گوید. زمانی که Cheri ازدواج می کند یک وارث جوان است، رابطه طولانی آنها با لای به پایان رسیده است. کتاب دوم داستان خود را در WWI ادامه می دهد، اما من از پایان دادن به آن خسته شده ام. از آنجایی که کتاب های دیگری که اخیرا توسط کولت به عنوان خوانده شده، تحسین برانگیز شده ام، لذت بردم که این یکی بسیار لذت بخش تر است، شاید به این دلیل که شخصیت کنترل لای است رمانها، تغییرات نامطلوب را که در سنین پیش می آید، توصیف می کنند، به ویژه برای کسی که در حرفه لی است بی رحم است. اما شیوه ای که او با آن برخورد می کرد، به من درک کرد که چطور Lea موفق شد تا چنین کورتیزان موفق باشد، در حال حاضر قادر به زندگی لوکس زندگی می کند و می تواند عاشق خود را حفظ کند. او یک زن عملگرایانه است و اگر چه او شوکه شده است تا کشف کند که چقدر پس از آنکه عهد خود را به چهره می برد، چری را دوست دارد، او هرگز از آرامش و آرامش خود بر نمی آید. شخصیت های اصلی دیگر همدردی کمتری دارند، اما هوشمندانه کشیده می شوند بسیار جالب هستند. همچنین به خوبی توصیف شخصیت احساسات و انگیزه ها، هر چند دلسرد کننده یا نه. اینها ممکن است رمان در مورد عشق باشد، اما من آنها را به خصوص رومانتیک یافتم، نور خشن بر روی واقعیت های عشق به تمام شرح های زیبا و حساسیت درخشنده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب دو رمان، Cheri و The Last Cheri است. Id را Cheri (از دیدگاه لایس گفت) 4 ستاره و The Last of Cheri (از دیدگاه Cheris گفت) 3 ستاره. من فیلم را بر اساس کتاب Cheri در سال 2009 دیدم و آن را دوست داشتم. این کتاب در مورد دوره ای که در دوره Belle Epoque نامیده می شود، لای است که پسر همسایه ای را می پذیرد که بسیار دوست داشتنی است. این ممکن است به اندازه کافی برای گرفتن برخی از مردم برای جلوگیری از خواندن وجود دارد (به همین دلیل من تقریبا نمی بینم فیلم)، اما نوشتن واقعا عالی است و اگر شما می توانید از راه اندازی گذشته، خواندن آن بسیار ارزشمند است. @ @ action @ در هر کتاب وجود ندارد. رمان Cheri شروع می شود به عنوان Lea و Cheris شش ساله به پایان می رسد به عنوان Cheri آماده برای ورود به ازدواج مرتب شده است. لی به آرامی متوجه می شود که چری عشق زندگی اش است. این به نظر می رسد یک داستان پایه ای است، اما Collette چیزی بیش از آن را با توصیف او از احساسات لی می سازد. The Last of Cheri به عنوان Cheri خوب نبود و توصیف Cheris افزایش تخریب زندگی خود را پس از جنگ جهانی اول. رمان دوم من را شگفت زده به دلیل Collette به نظر می رسد بسیار آگاه است که افسردگی یک بیماری است، و توصیف افسردگی در این راه باعث می شود کتاب به نظر می رسد تا حدودی پیش از آن زمان.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرانجام شری


 کتاب داماد یخ زده
 کتاب جین ایر (جلد اول)
 کتاب چشمان همیشه هشیار
 کتاب درختی در بروکلین می روید
 کتاب فرانکنشتاین
 کتاب صندلی راننده