کتاب سال اندیشه جادویی

اثر جون دیدیون از انتشارات قاصدک صبا - مترجم: نیلوفر داد-برترین آثار نویسندگان زن

Several days before Christmas 2003, John Gregory Dunne and Joan Didion saw their only daughter, Quintana, fall ill with what seemed at first flu, then pneumonia, then complete septic shock. She was put into an induced coma and placed on life support. Days later–the night before New Years Eve–the Dunnes were just sitting down to dinner after visiting the hospital when John Gregory Dunne suffered a massive and fatal coronary. In a second, this close, symbiotic partnership of forty years was over. Four weeks later, their daughter pulled through. Two months after that, arriving at LAX, she collapsed and underwent six hours of brain surgery at UCLA Medical Center to relieve a massive hematoma. This powerful book is Didions attempt to make sense of the weeks and then months that cut loose any fixed idea I ever had about death, about illness . . . about marriage and children and memory . . . about the shallowness of sanity, about life itself.


خرید کتاب سال اندیشه جادویی
جستجوی کتاب سال اندیشه جادویی در گودریدز

معرفی کتاب سال اندیشه جادویی از نگاه کاربران
برای من این کتاب در مورد تنش بین حسادت نفرت انگیز و غم انگیز من به جوآن دییدون بود که یک نویسنده غنی، باهوش، معروف، خنک و موفقیت آمیز با زندگی کامل بود و نقطه واضح آن که هیچ کدام از این مسائل واقعا مهم نیست. منظورم این است، خوب است که در هتل بورلی ویلشیر باقی بمانید، در حالی که تنها دختران شما کبود و مغذی و بدن مرده اند و بهترین پزشکان آسیب دیده در کشور هستند. این بهتر است، بگو: داشتن دختر شما تنها Medicaid را می پذیرد و زمانی که شما در مرحله دوم کار خود قرار می گیرید، باید به بیمارستان شهر مراجعه کنید، حتی اگر شما با غم و اندوه و ترس، به این فکر کنید که شما یک چکمه را از بی خانمانی دور کنید. به عنوان افرادی که در اینجا به نظر میرسد علاقمند به یادآوری است، آره، این راه بهتر است که در چنین رویدادهایی پول داشته باشد، و واقعا احتمالا بهتر است Joan Didion، به جای آنکه کسی دیگر، در بیشتر موارد، به خصوص آنهایی که مانند این هستند، بهتر است. . بسیاری از مردم. جوآن دییدون و داشتن تمام غولهای غول پیکر پول، مغز و استعداد، ارزشی با ارزش زیادی در مکانهایی که او در این کتاب به آن سفر می کند نیست، بلکه بخشی از چیزی است که آن را به عنوان جالب خوانده می شود، به جای فقط یک توصیف خوب و عمیق شخصی از غم و اندوه، که، البته، آن نیز است.

مشاهده لینک اصلی
سال ± یا جادویی تفکر، جوآن دیدیون، قطعا یکی از ریپر، سخت و honest've خواندن کتاب. هنگامی که نوشتن یک رمان مانند این، Didion نشان می دهد شجاعت بی حد و حصر؛ از غم و اندوه وحشتناک مرگ، آن را نشان می دهد خود را صمیمی ترین و آسیب پذیر. یک تصویر وفادار از درد از دست دادن، عزاداری و جستجو برای معنی. چیزهای زیادی برای گفتن وجود ندارد که بدون تکرار شگفت انگیز نباشد. به طوری که برای بستن می گویند که من به شدت آن را توصیه و روشن است که باید یک نمایش از ادبیات فوق العاده ای انتظار نیست، از اینجا تنها به ما در انتظار یک مادر و همسر غوطه ور در غم و اندوه، خاطرات و شک و تردید سرکش، و از آن، به نظر من، است یکی از نمایندگی هایی که بیشترین اعتقاد به حقیقت را دارند می توانند به زبان ترجمه شوند. Â «ما فانی ناقص از مرگ و میر ما آگاه حتی زمانی که ما سعی می کنیم برای جلوگیری از آن، غلبه بر قبل از پیچیدگی خود ما، پس در گوشه ای که زمانی که ما برای آنچه که ما از دست داده اند غمگین، نیز © N غمگین ما، برای بهتر یا بدتر، برای خودمان. برای چیزی که دیگر نیستیم برای چیزی مطلق که یک روز ما خواهد شد ».

مشاهده لینک اصلی
Grief متفاوت است غم و اندوه فاصله ندارد غم و اندوه در امواج، پراکسیسم، اضطراب های ناگهانی است که زانوها را تضعیف می کند و چشم ها را کور می کند و باعث خدشه دار شدن زندگی می شود. @ Joan Didion در سال جادویی از تفکر، یک تصویر مغزی، سرده و وحشیانه ای از غم و اندوه ایجاد می کند. فقط چند روز قبل از کریسمس سال 2003، دختر دیرین، کوینتانا، بیمار شد و زندگی را آغاز کرد. سپس، در حالی که خوردن شام حدود یک هفته بعد، شوهر Didions، جان، رنج کرونری عظیم و کشنده را متحمل شد. در این کتاب، Didion تلاش می کند تا از هم پاشیده شدن از واقعیت سابق او جدا شود و در مورد ازدواج و خانواده اش، قبل از اینکه او زندگی خود را از دست داد، همانطور که او آن را می دانستند. وجود ندارد یک راه درست برای غم و اندوه وجود دارد. Didion یک رویکرد تحلیلی و آکادمیک برای غم و اندوه او دارد، حداقل همانطور که او در آن تصویر می کند. سال جادویی فکر کردن. او به مفاهیمی چون معناداری از مرگ و ترس از خودخواهی با صادقانه بودن احتیاج دارد. به عنوان کسی که عشق و از دست داده است، من متوجه شدم Didians رویکرد دلگرم کننده و جذاب، حتی اگر من خودم نمی تواند بیش از حد به نحوه پردازش احساسات. این کتاب باریک و دیویدز نوشته شده است، حتی اگر تاثیرش هم در موارد مشابه با هم همخوانی داشته باشد، پیشنهاد می شود. پیشنهاد شده به کسانی که می توانند نماینده تر و صریحتر از غم و اندوه باشند. کتاب مورد علاقه من تا به حال، اما من اعتقاد دارم که برخی ممکن است به آن مربوط باشد، به ویژه کسانی که در تضاد با کلمات ناخوشایند و یا احساسات بی حد و حصر باقی مانده است.

مشاهده لینک اصلی
I دانم که چرا ما سعی می کنیم برای زنده نگه داشتن مرده: ما سعی می کنیم آنها را زنده نگه به ​​منظور حفظ آنها را با us.I همچنین می دانیم که اگر ما به خودمان زندگی می کنند می آید یک نقطه که در آن ما باید مردگان را رها وجود دارد، اجازه دهید آنها رفتن، نگه داشتن آنها dead.Let آنها را تبدیل به عکس بر روی table.Let آنها را تبدیل به نام بر روی بروید اعتماد accounts.Let از آنها در آب است. @ جوآن دیدیون، در این کتاب خاطرات سال بعد او پس از مرگ شوهرش، جان و بستری شدن تنها دخترش، با غم و اندوه برخورد می کنند. او در مورد غم و اندوه در حال سخن گفتن است. او خاطرات زندگی خود را با جان در نیویورک و لس آنجلس بازگو می کند. او این احساسات را که او به عنوان یک زن بیوه در صفحه میبیند پردازش می کند. بارها آن را کند می کند. او را به یک بیت اطلاعات پزشکی بیش از حد می شود برای شهوت و میل من، و آن را به نظر می رسد عجیب و غریب که مانند یک داستان شخصی است، اما شاید که راه خود را از مقابله با شوهرش در حال مرگ است. اما لحظاتی که در آن او در مورد چگونگی دیدن چیزها و یا بازدید از مکان های قدیمی، خاطرات از زندگی زودگذر او را با جان می گوید زیبا است. او می نویسد آشکارا و صادقانه و با جذابیت بی بدیل است که در بسیاری از memoirs.Its کاملا یک کتاب کوتاه، مختصر، پوشش یک سال اما سال واقعا بسیاری از - 40 که آنها ازدواج کرده اند - و سفر خود را به پیدا کردن بسته شدن. اما دیویدون می گوید: \"من همیشه در حال بستن نیستم، زیرا دیابی می گوید:\" من به دنبال حل و فصل هستم و هیچیک از اینها را پیدا نمی کنم @ چون زندگی اتفاق می افتد و مرگ اتفاق می افتد و ما فقط زندگی می کنیم. \"

مشاهده لینک اصلی
خاطرات سالهای زیادی که پس از مرگ همسرانش و بیماری های جدی دخترش، کینتانا، خوانده شده است. از طریق زندگی زناشویی خود با جان، به عقب و جلو حرکت می کند، لحظات پیش بینی احتمالی آینده فاجعه را بازگو می کند. او می گوید پس از از دست دادن یکی از عزیزان، پس از مدتی ناامید کردن ذهن و روحیه، برای حفاظت، سرپناه، و سپس حرکت به جلو اشاره می کند. به نظر می رسید بسیار برای ارتباط با، احتمالا به بعد در زمان بازگشت. من ذکر شده منفی توسط دیگران از علاقه مندی Didians برای نام / نام تجاری کاهش یافته است. این واقعا در حالی که خواندن من به آن اعتصاب نیست. این افراد و اقلام حقایق او و همسرش زندگی می کردند و بخشی از شناسایی آنها بود. خاطرات آنها در مکان های شگفت انگیز ساخته شده است، مگر اینکه من ساکن باشم، اما به نظر نمی رسد که مجازات شایسته باشد. در این خاطرات، خاطرات فردی کلیدی هستند، چه از عطر و یا کراوات خاص، و یا رستوران یا فیلم کارگردان. هر چیزی یا شخص منجر به حافظه دیگری شد که سفر و یا توضیح احساسات را ارتقا داد. من نمی دانم اگر من بیان آنچه که من در اینجا منظور می کنم، بنابراین من فکر می کنم پایان دادن به گفتن من این کتاب را بسیار معنی دار یافت.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سال اندیشه جادویی


 کتاب آن ها مشغول مردن اند
 کتاب اتاق جیکب
 کتاب درختی در بروکلین می روید
 کتاب خدای چیزهای کوچک
 کتاب قوزک پا
 کتاب مترجم دردها