کتاب دفتر یادداشت طلایی

اثر دوریس لسینگ از انتشارات ناژ - مترجم: حسن بیرجندی-برترین آثار نویسندگان زن

نوت بوک طلایی یک رمان سال 1962 توسط Doris Lessing است. آنا نویسنده، نویسنده یک رمان بسیار موفق است که اکنون چهار نوتبوک را نگه می دارد. در یک، با پوشش سیاه و سفید، او تجربه آفریقا از سال قبل او را بررسی می کند. در یکی از قرمز ها او زندگی سیاسی خود را، سرخوردگی خود را با کمونیسم ثبت می کند. در یک زرد، او یک رمان می نویسد که در آن قهرمان بخشی از تجربیات خود را تحریک می کند. و در یک آبی، یک دفتر خاطرات شخصی نگه می دارد. در نهایت، در عشق با یک نویسنده آمریکایی و تهدید به دیوانگی، آنا تلاش می کند تا موضوع از چهار کتاب را با هم در یک نوت بوک طلایی آورده شود.


خرید کتاب دفتر یادداشت طلایی
جستجوی کتاب دفتر یادداشت طلایی در گودریدز

معرفی کتاب دفتر یادداشت طلایی از نگاه کاربران
داستان \"خوب، بد و زشت\" توسط دوریس لسینگ، برنده جایزه نوبل در سال 2007، »چگونه پول آنلاین را بدون نیاز به پول زیادی بپردازید. \u003e\u003e و شما خسته و خسته از آن: چه کسی و چگونه شما در مورد آن را؟ »Ƒn؟ وای، این خیلی خوب است. این یک آهنگ خوب است، نه یک آهنگ بد. © برو، از طریق تمام چیز بروید و با آن زندگی نمی کنند آیا می دانید چند صفحه ارزش دارد؟ پس از چندین کار، من می خواهم عضو این گروه باشم، لطفا نظر بدهید. »هیات تحریریه کنفرانس، آنا وولف، در کارگاه آموزشی در مورد تغییرات بیوشیمیایی در استانداردهای زندگی. \"من فکر می کنم مهم است که ما تغییر زندگی ما را تغییر دهید. قیمت ... دختر، دختر یا دختر نوجوانی است. \"به عنوان یک دختر، «ای همه کسانی که رسولان رسولان رسول و پیامبران رسولان هستند؟ این یک مکان عالی برای اقامت در چند روز در شهر هوشی مین است. »™ نانوگرم saº A، A £ N و N پچ ã'ng cA³ »£، پچ»\u003e I DJO چای درجه سانتی Æ¡ng و ngA'n روسیه »¯. همزمان با موسیقی، آهنگ یک آهنگ عالی است و پوشش آن را پوشش نمی دهد. با هزینه زندگی، هزینه زندگی با هزینه زندگی کاهش می یابد. ، iAªn loaº¡n.TrAe ° á »\u003e ج haº¿t â € oeCua» 'ñ SA »• روم و روسیه €» ™ تی شرکت A'aº§y cA'ng trA¬nh پچ »پچ نانوگرم» یک زن جوان که در اواخر دهه 1950 متولد شد، \u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e\u003e \u003e\u003e و من درست در قلب شهر، خانه جرج الیوت ارزش دیدن دارد. تولستوی و استنال، و همچنین بعضی از شخصیت ها، به نوعی در شخصیت های شخصیت ها شکل می گیرند. هنگامی که قوانین را شکستید، احزاب دو طرف باید تصمیم بگیرند و سپس ترک کنند. روسی، روسی و ویتنامی. ایستگاه های تلویزیونی و رادیو و هزینه اجاره و اجاره خانه و خانه برای اجاره. c Lessing داستان، داستان ساده و آسان برای خواندن است، aº¿n استراحت سبک چای »¥ NA» ¯، ماهی و phA²ng چای »§a شکستن» ¥ NA »¯ شرکت چا» § آیا ngha £ © صابون »™ من. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید. لطفا لینک زیر را مشاهده کنید: https://www.facebook.com/phianhaz/pos. ..

مشاهده لینک اصلی
یک زن و شوهر از دختران مانند یک شاهزاده خانم لباس می پوشند ... با لباس تا 600 صفحه. . صفحه صفحه، صفحه کمتر از 12 صفحه طول دارد، صفحه کامل است. مبلمان با کیفیت بالا، مبلمان با کیفیت بالا، مبلمان با کیفیت بالا. من تامی را دوست دارم در صورتی که سوالی دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. این پایان جهان است و پایان جهان است. آفریقایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، فرانسوی، آلمانی، یک دختر کوچک، مادر دو دختر، مادر چهار برخی از چیزهایی که دوست ندارید، خورشید، ماه و خورشید است. من مطمئن هستم که شما می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید ............................. از یکشنبه به خورشید بروید، از خورشید لذت ببرید و از آفتاب لذت ببرید. من نمی دانم با شما چه کار کنم، و من فکر نمی کنم چیزی برای گفتن داشته باشید. بسیار سرگرم کننده و بسیار سرگرم کننده است. ما فرصت خوبی برای برآوردن الزامات مردم داریم. شما خوش آمدید برای پیوستن به انجمن. خوش آمدید برای عضو شدن و بخشی از آن هستید. حقیقت این موضوع است. لطفا اینجا کلیک کنید LA »من nA³i ماهی» §a ngÆ ° á »من chaº³ng cA³ شلیک نیم ngha £ © یک caº gA¬. این یک گل زیبا است، اما یک گل است که در آسمان رشد می کند. بدن از سلول های کوچک تشکیل شده است، مانند برگ های سلول های دیگر. آیا »آیا ngha ©» cAƒm غلامعباس © t و saºp RA »من بازاریابی» با هم، nhAe ° نانوگرم در نوامبر »± ج برای باز کردن» bA³ با هم ارتقاء gaºn »یی SA» ± cAƒm غلامعباس © Ạ¥ تی Y . امن است. شما می توانید از انواع زیر برگ و برگ انتخاب کنید. دکمه شاتر را فشار دهید و دکمه شاتر را روشن کنید. این بار رستوران بسته است من نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم. من انجام می دهم

مشاهده لینک اصلی
من فقط نمی توانم این کار را انجام دهم. پایان دادن به این کتاب برای من من رضایت نهایی خود را اعتراف می کنم، مهم آن است که در اصل به نظر می رسید. برای چندین روز از خودم پرسیدم چرا این کار را ادامه دادم. من سعی کردم هشدارهای خودم را نادیده بگیرم. اما صدای داخل سرم خیلی بلند بود و ناامید شدم. این زمزمه بی وقفه شروع شد که صدایی مثل صدای مخفی به من زد. نوعی مسأله ی ماندگاری دائمی، صدای تلخی که من قطعا با آن عاشق نیستم. من شروع کردم به خودم را دوست نداشتم چون من شروع به پرسش از اعتماد داخلی مقدس که در طول سال ها ساخته ام. بالاخره تصمیم گرفتم صادق باشم امروز صبح من پذیرفتم که این نوشتار فقط به اندازه کافی خوب نبود یا به اندازه کافی جالب بود که من بتوانم از طریق این سوراخ خسته شوم. البته، من معتقد بود کتاب فقط ممکن است بسیار جالب بعدا، اما من با واقعیت افتضاح روبرو شدم که من لوکس از زمان در سمت من لازم نیست به naively ادامه در این فعالیت ناامید کننده. عذر خواهی نسبتا صادقانه برای همه کسانی که این کتاب را دوست دارند. این ممکن است که من خودم هستم که در اینجا گسل است. شاید پیچیدگی ادبیات من با توجه به ارتباط تاریخی این رمان پیچیده شود. اما من بر تفاوت من ایستادم و بر ترک من اصرار ورزیدم.

مشاهده لینک اصلی
حتی اگر این کتاب را بیش از 30 سال پیش بخوانم، به یاد می آورم که چگونه شخصیت نویسنده اش و نوت بوک های مختلف او را تحت تاثیر قرار دادم. من یک مادرم بودم، کار می کردم و به کالج جوان می رفتم، و کتاب Lessings که یکی از آن ها در اولینFeminist Lit @ course من خوانده بودم. من الهام بخش امتحان نوشتن در مجلات مختلف را امتحان کردم: من یکی ازRage \u0026 amp؛ خشم، @ یکی دیگر @ Dream \u0026 amp؛ Visions، @ و دیگر @ Magic \u0026 amp؛ جنون @ دیگران وجود داشت، اما در نهایت وقتی که همه این مارپیچ ها پر شدند، به یک مجله رفتم. آثار دیگر توسط لسینگ را بخوانید و به غیر از یک داستان یا مقاله گاه به گاه، هیچ چیز دیگری برای نوت بوک های طلای اندازه گیری نشده است. من هیجان زده شدم یاد بگیرم که او در این هفته جایزه نوبل برای کارهایش اهدا می شود! او تنها زن 11 ساله در تاریخ این جایزه است و او شایسته آن است. به همین دلیل است که من تصمیم گرفتم کتاب اول خود را بر روی این قفسه کتاب بنویسید. من آرزو می کنم زمان خواندن آن را داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
به رغم تمام تلاش هایی که شامل مسائلی مانند توسعه حزب کمونیست در انگلستان و رهایی از آفریقا است، همچنان 636 صفحه کوتیچ در مورد مردان وجود دارد. به نظر می رسد مشکل اساسی این است که مردان متاهل به همسران خود ادامه می دهند و مردان بی عاطفه و بی حوصله بی پروا و غیر حساس هستند. این کتاب جالب است زیرا کار امضایی یک برنده جایزه نوبل است نه این که باعث لذت زیادی می شود. با شروع یک سرمایه گذار موفق سرمایه گذاری می شود که به دیدار همسر سابق خود که یک عضو حزب کمونیست سابق است، بپردازد تا بتواند از پسرش شکایت کند. مبادله دیدگاه ها به همان اندازه ظریف است که شما در دنیای واقعی انتظار دارید، و شخصیت ها برای سرچشمه های دیگر به سر می برند. فقط از افراد خسته شده اید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر یادداشت طلایی


 کتاب ربه کا
 کتاب وضع بشر
 کتاب پنلوپیاد
 کتاب صندلی راننده
 کتاب خدای چیزهای کوچک
 کتاب دلبند