کتاب در حبس

اثر آنیتا دسای از انتشارات نشر داستان - مترجم: فرشاد ذوالنوریان-برترین آثار نویسندگان زن

In Custody is woven around the yearnings and calamities of a small town scholar in the north of India. An impoverished college lecturer, Deven, sees a way to escape from the meanness of his daily life when he is asked to interview India’s greatest Urdu poet, Nur. Under the advice of his friend Murad, an editor of a periodical devoted to Urdu literature, Deven procures a secondhand tape recorder so that he can help ا Urdus early poetry, as well as conduct an interview or even write the memoirs of Nur. However, things do not happen as he expects them to.


خرید کتاب در حبس
جستجوی کتاب در حبس در گودریدز

معرفی کتاب در حبس از نگاه کاربران
این کتاب برای من خوب بود. من آن را برای یک دوره ادبیات جهانی من انجام دادم. من از توصیف Deven و Sarla لذت می برم؛ رابطه آنها واقعا پیچیده بود. Nur تقریبا مانند مسخره بود در پایان به عنوان Murad در سراسر کل چیز بود. مراقب باشید از دوستان دستکاری و خسته کننده: این ترکیب بد است. رمان لمس بسیاری از چیزهای عمیق، از جمله اهمیت ادبیات و هنر، شکست در برابر موفقیت، خطرات کسی که بت پرست است، و چگونگی انتظارات واقع گرایانه است. در کل، خواندن لذت بخش با سخنرانی عالی و برخی از پاس های بسیار قوی و احساسی.

مشاهده لینک اصلی
این اولین بار است که من آنیتا دسای را میخوانم و واقعا امیدوارم او را دوست داشته باشم. من فوق العاده هیجان زده بود، بنابراین شاید من خود را با پیش بینی بیش از حد اجازه دهید؟ با کلمات کاملا واضح است. قطعاتی وجود داشت که استفاده از زبان آن درخشان و بازیگوش بود، اما بار دیگر احساس کرد که او در حال سخاوتمندانه است یا زمان زیادی را با اصطلاحنامه صرف می کند. این طرح جذاب بود، اما آن را نمی خورد به من. (بیشتر) به خوبی نوشته شده است، اما برای من فاقد روح بود. من هنوز هم واقعا می خواهم او را دوست دارم، بنابراین من مجبور خواهد شد تا یکی دیگر از کتاب های خود را در برخی از نقطه را انتخاب کنید. ..

مشاهده لینک اصلی
در نهایت من آن را پس از مدت زمان بسیار طولانی، این کتاب تنها حدود 200 صفحه هنوز هم به زودی به پایان برسد. زبان ساده و بسیار مستقیم است، من بخشی از این کتاب را دوست داشتم، اما داستان به طور کلی من را لمس نکرده است. در سبک و تنه Anita Nairs صادق است. برای من یک تجربه خواندن سخت بود که مجبور شدم خودم را مجبور کنم آن را بخوانم زیرا من نمی خواهم بخشی از کتاب را بخوانم. من قطعا نمی خوام این یکی را دوباره بخوانم، اما بیمار خواندن کتاب های دیگر توسط نویسنده همان.

مشاهده لینک اصلی
Deven یک معلم کالج فقیر است که در Mirapore، هند کار می کند. @ سی سی دو مرد @. او می خواست شاعر شود، اما تبدیل شدن به یک شاعر صورتحساب را نمی پردازد، و با همسر و پسر برای حمایت از او در کار مرده او غبطه می خورد. دانش آموزان او را به او گوش نمی دهند، همسرش او را دوست ندارد، و Deven احساس می کند زندگی او را گذرانده است. او یک راه فرار را می بیند زمانی که یک دوست قدیمی از او بخواهد برای مقاله اش بنویسد و مصاحبه ای از یک شاعر مشهور اردو با نام Nur.Nothing می کند کاملا برنامه ریزی شده و Deven به پایان می رسد همانطور که او شروع کرد، به جز شاید کمی عاقلانه تر و بیشتر cynical.

مشاهده لینک اصلی
من در سال گذشته این کتاب را در اتاق دالاس کتابخانه ها یافتم و آن را انتخاب کردم زیرا نام نویسندگان برنامه MIT را به رسمیت شناختم. زبان زیبا و شاعرانه بود، اما من فکر می کنم که من از هر شخصیت متنفر بودم: ترسو، استاد ساده گرا دیو، که هر کس می تواند از او استفاده کند؛ شاعر خودمحور و محروم نور، از دست دادن عبادت قهرمان Devens؛ Devens به اصطلاح @ دوست @ Murad، که دائما گول زدن و تقلب Deven در حالی که آویزان وعده های بی ارزش از جلوه های نوشتن در آینده در مقابل او. من این کار را تنها به این دلیل انجام دادم که خیلی کوتاه بود و زبان خیلی دوست داشتنی بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در حبس


 کتاب آن ها مشغول مردن اند
 کتاب فرانکنشتاین
 کتاب مترجم دردها
 کتاب ربه کا
 کتاب کشتن مرغ مینا
 کتاب خدای چیزهای کوچک